Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Krepšinis

NKL: lygoje neliko nepralaimėjusių komandų

Pirmadienis, 30 November 2020 08:13 Parašė 

Nors ir stipriai apkarpytas rungtynių skaičius, tačiau toliau tęsiasi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Vikinglotto) čempionatas. Praėjusią savaitę buvo sužaisti dar septyni mačai, kai kurios ekipos tarpusavyje žaidė po du kartus. Šįkart vėl nerungtyniavo Jonavos „CBet“ komanda, tačiau jau šią savaitę Virginijaus Šeškaus kariauna turėtų išbėgti į aikštelę.

Praėjusią savaitę NKL čempionate buvo užfiksuoti šie rezultatai: Joniškio „Delikatesas“ – Kauno „Žalgiris-2“ 85:92 ir 52:111, „Šilutė“ – Šakių „Vytis“ 78:88, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – Molėtų „Ežerūnas-Atletas‘ 74:67 ir 77:76, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – „Gargždai“ 75:76 ir 64:52.

Koronavirusas labai stipriai pakoregavo čempionato eigą, nes labai skiriasi sužaistų rungtynių skaičius. Jei Molėtų komanda jau sužaidusi 10 rungtynių, tai Palangos krepšininkai į aikštelę išbėgo viso labo 4 kartus.

Praėjusią savaitę tiek Gargždų, tiek ir Marijampolės komandos tarpusavyje pasidalino po pergalę ir pralaimėjimą, todėl lygoje nebeliko nei vienos nepralaimėjusios ekipos. Dabar NKL pirmenybėse pirmauja „Sūduva-Mantinga“ savo sąskaitoje turinti 8 pergales ir 1 pralaimėjimą, „Gargždai“ (7-1_, „Žalgiris-2“ (7-2), Jonavos „CBet“ (6-1)...

Pagal esamą tvarkaraštį, gruodžio 3 d., ketvirtadienį, sporto arenoje Jonavos „CBet“ susitiks su Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val. Susitikimas, kaip jau įprastai, vyks be žiūrovų. Gruodžio 5 d., šeštadienį, Jonavos krepšininkai vėl rungtyniaus namuose ir sporto arenoje susitiks su Šakių „Vytis“ klubu. Rungtynes tiesiogiai nuo 19.30 val. transliuos internetinis portalas DELFI bei INIT televizija.

Atnaujinta Pirmadienis, 30 November 2020 08:14
Web Analytics