Paskelbtas Miesto naujienos

Jonavos pedagogai – tarp nugalėtojų

Trečiadienis, 18 May 2016 03:00 Parašė 

Bendrojo lavinimo, pradinių mokyklų, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo švietimo įstaigų pedagogai buvo kviečiami dalyvauti mokymo priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurse. Konkurso tikslas – skatinti Lietuvos pedagogus domėtis mokymo priemonių taikymu ugdymo procese, inicijuoti, kurti ir aprašyti naujus mokymo(si) metodus ir užtikrinti galimybę pasidalyti patirtimi ir idėjomis su kitais pedagogais. Konkursą organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC). Norą dalyvauti konkurse pareiškė apie 400 pedagogų.

Neseniai Vilniuje vyko respublikinis kvalifikacijos tobulinimo renginys – metodų mugė „Žaidimų vaivorykštė“, kurio metu buvo paskelbti konkurso nugalėtojai, jiems įteikti diplomai ir prizai. Taip pat bus išleistas geriausių mokymo priemonių rinkinys.

Smagu, kad metodinių priemonių ir jų aprašų kūrimo konkurso nugalėtojomis tapo kelios mūsų rajono pedagogės. Pirmoji vieta atiteko šių eilučių autorei už didaktinę priemonę – žaidimą „Pažįstu, atrandu, kuriu ir vaidinu su pakalikais“; pirmąja vieta džiaugiasi ir mano kolegė Regina Markucevičienė iš vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“, sukūrusi didaktinę priemonę „Kas slepiasi maišelyje?“; komisijos nuomone, pirmosios vietos buvo verta ir Edita Rokienė iš vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“. Jos sukurta metodinė priemonė – „Surask, kieno uodega“.

Užusalių pagrindinės mokyklos pedagogės Neringos Kušeliauskienės metodinė priemonė „Priekoninės žolelės“ įvertinta antrąja vieta.

Dijana BORISOVIENĖ

Lopšelio-darželio „Dobilas“ auklėtoja ekspertė

Web Analytics