Paskelbtas Futbolas

Komandos naujokai „Vikingams“ padovanojo antrąją pergalę

Pirmadienis, 23 November 2020 16:05 Parašė 

Šeštadienio popietę Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamos antrojo turo kovos. Vienintelėse dienos rungtynėse sezono debiutą turėjo ŠSPC „Radviliškis“, tačiau namuose žaidusi komanda 0:2 nusileido Jonavos „Vikingams“.

Pirmajame kėlinyje „Vikingams“ visiškai priklausė kamuolio kontrolė. Jonaviečiai žaidė pozicinį futbolą, bet „Radviliškis“ gynėsi drausmingai ir gerų progų varžovams susikurti neleido. Kelis šansus turėjo Benas Spietinis, Genaras Samsonik ar Paulius Osauskas, bet „Radviliškio“ vartininkas blokavo visus varžovų smūgius.

Patys radviliškiečiai per pirmąją mačo dalį nieko rimto nesukūrė ir ilgiau kamuolio kontroliuoti nesugebėjo, bet pavyzdinga jų gynyba nulėmė tai, kad per pirmąjį kėlinį įvarčių nebuvo. Tačiau antrajame kėlinyje įvarčio laukti ilgai nereikėjo.

Pirmą kėlinio minutę Genaras Samsonik prasiveržė kairiu kraštu ir pasiuntė kamuolį į vartus. Toliau viskas vyko panašiai, kaip ir pirmajame kėlinyje. Gynyba aikštėje dominavo, todėl įvarčių nebuvo.

Jau tik rungtynių pabaigoje „Radviliškis“ pradėjo rizikuoti ir vartininką pakeitė aikštės žaidėju, bet 37 minutę jie grubiai suklydo, o kamuolį gavęs Vladimir Derendiajev iš aikštės vidurio pažeme pasiuntė jį į tuščius varžovų vartus. Taip „Vikingai“ įtvirtino savo pranašumą, o du komandos naujokų įvarčiai leido jiems iškovoti antrąją sezono pergalę.

Rezultatas: ŠSPC „Radviliškis“ 0:2 Jonavos „Vikingai“

21’ [0 : 1] Genaras Samsonik

37‘ [0 : 2] Vladimir Derendiajev

„Vikingai“ sudėtis – Egidijus Žagaras; Benas Spietinis, Vladimir Derendiajev, Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Aleksandr Lebedev, Lukas Sipavičius, Paulius Osauskas, Genaras Samsonik, Jurij Jeremejev, Andrius Skorupskas, Laurynas Stonkus.

Kitose antrojo turo rungtynėse Kauno „Vytis“ 4:0 pranoko Gargždų „Pramogos“ ekipą, Alytaus „Dainava“ po permainingos kovos 2:3 nusileido „Akmenei“, o Vilniaus FC „Turbotransfers“ taip pat  minimaliu skirtumu 4:5 pralaimėjo Mažeikių VIP klubui.

 Šioje A lygoje pirmauja po dvi pergales  turintys „Vytis“, „Vikingai“ ir VIP.

Artimiausios čempionato rungtynės išdalintos per visą šią savaitę. Jos vyks ne tik Radviliškyje, bet ir Jonavos sporto arenoje. Lapkričio 28 d., šeštadienį, „Vikingai“ sporto arenoje susitiks su Gargždų „Pramogos“ klubu. Rungtynių pradžia 17.15 val.

Web Analytics