Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Krepšinis

Ligos protrūkis koreguoja varžybų tvarkaraščius

Pirmadienis, 02 November 2020 14:45 Parašė

Dėl koronaviruso grėsmės toliau koreguojamas įvairių varžybų tvarkaraštis. Praėjusią savaitę 2020/2021 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate turėjo būti sužaista keturiolika rungtynių, tačiau buvo sužaistos viso labo keturios rungtynės.

COVID-19 kirto stipriai ir koronaviruso protrūkis įsisuko ir į krepšinio komandas, nes tik šalies, bet ir viso pasaulio mastu. Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „CBet“ komanda praėjusią savaitę sužaidė tik savo šeštadienines rungtynes, nes ketvirtadienį Jonavoje rungtynės prieš Palangos „Kuršius“ buvo nukeltos. Pasirodo, kad nukelta buvo ir dar daugiau rungtynių, o kaip vyks čempionatas ir (ar) galės stebėti varžybas žiūrovai, paaiškės jau artimiausiu metu.

Šeštadienį Jonavos „CBet“ pratęsė pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse. Jonavos klubas išvykoje 110:96 (31:17, 24:21, 28:23, 27:35) susitvarkė su Vilniaus „Perlo Energijos“ (2-3) krepšininkais ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šioje dvikovoje prie „CBet“ vairo jau stovėjo Virginijus Šeškus, sugrįžęs po saviizoliacijos.

Svečiai jau per pirmąjį kėlinį įgijo dviženklę persvarą (31:17), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 22 taškus – 83:61.

Nors didesnės intrigos Edvino Justos auklėtiniams atkurti nepavyko, paskutinėmis minutėmis vilniečiai išvengė sutriuškinimo.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Darius Tarvydas – 26 taškai (7/9 dvit., 4/7 trit., 0/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai per 32 minutes.

Šeimininkų neišgelbėjo galingą dvigubą dublį surinkęs Martynas Pacevičius – 22 taškai (6/11 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 5 klaidos, 8 išprovokuotos pražangos ir 29 naudingumo balai per 37 minutes.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 26 (6/8 dvit.), Martynas Pacevičius 22 (12 atk. kam., 5 kld., 8 išpr. praž., 29 naud. bal.), Adas Šimonis 17, Andreas Kalogiros 12.

„CBet“: Darius Tarvydas 26 (7/9 dvit., 5 rez. perd., 35 naud. bal.), Gediminas Žalalis 21 (8/9 dvit., 10 atk. kam., 33 naud. bal.), Laimonas Kisielius 19 (25 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 14 (7 rez. perd.), Ignas Labutis 12.

Be šio mačo NKL čempionato savaitgalio rungtynėse įvyko dar trys susitikimai. Kauno „Žalgiris-2“ 92:78 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“, Šakių „Vytis“ 91:70 pranoko Vilkaviškio „Perlą“, o Mažeikių „Ereliai“ savo aikštelėje 73:77 pralaimėjo „Molėtų „Ežerūna-Atletas“ klubui.

Čempionate komandos sužaidusios labai nevienodą rungtynių skaičių. Visgi, lygoje pirmauja visas 5 pergales iškovojęs „Vytis“, o Jonavos „CBet“ ir Kauno „Žalgiris-2“ savo sąskaitoje turi po keturias pergales ir vieną pralaimėjimą.

Šią savaitę komandos sužais dar dviejų turų susitikimus, tačiau, greičiausiai, ne visi mačai įvyks. Pagal tvarkaraštį numatoma, kad lapkričio 5 d., jonaviečiai rungtyniaus Marijampolėje, o lapkričio 7 d., šeštadienį, „CBet“ Jonavos sporto arenoje turi varžysis su Kauno „Žalgiris-2“ ekipa, kurios krepšininkai pastaruoju metu yra saviizoliacijoje. Rungtynių pradžia 16.00 val.