Draugiškose rungtynėse FK „Jonava“ neprilygo A lygoje rungtyniaujančiam sostinės „Žalgiriui“

Antradienis, 13 October 2020 10:26 Parašė

Per tarptautinių kovų pertrauką Vilniaus „Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse nepaliko vilčių Jonavos komandai. Savo aikštelėje žaidę jonaviečiai net 1:9 nusileido sostinės klubui.

Į rungtynes su vienais Pirmos lygos lyderių „Žalgiris“ išvyko be į Lietuvos rinktines deleguotų žaidėjų. Šansų pasireikšti gavo mažiau žaidžiantys futbolininkai. Vienas jų – jaunasis vartininkas Gaudentas Ralys, kuris pradėjo dvikovą startinėje sudėtyje vietoje negalėjusio žaisti Martino Berkoveco.

Tačiau vartininkui nebuvo daug darbo, nes didžioji dalis atakų vyko prie varžovų vartų. Jau 7 min. įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Hugo Videmontas. 22 min. po Nemanjos Ljubisavljevičiaus perdavimo prancūzas įmušė dar kartą.

30 min. įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliai smūgiavo Andrija Kaludžerovičius. Kiek anksčiau jo muštas kamuolys pataikė į skersinį. 34 min. „Jonavai“ paguodos įvartį smūgiu iš dešinio baudos aikštelės krašto įmušė Dominykas Daunoravičius, bet 38 min. po standartinės situacijos „Žalgiris“ atstatė trijų įvarčių pranašumą – smūgiu galva pasižymėjo Ivanas Tatomirovičius.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ gretose atlikta nemažai keitimų, aikštėje pasirodė daug jaunų žaidėjų. Tačiau tai nesutrukdė toliau mušti įvarčius. 60 min. suklaidinęs gynėją tiksliu smūgiu pasižymėjo Francis Kyeremeh. 64 min. Po H. Videmonto perdavimo iš arti „uždarė“ Motiejus Burba.

72 min. smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Karlo Kamenaras, 78 min. baudos smūgį tiksliai atliko M. Kuklys. 82 min. po Mato Vareikos perdavimo Gustas Jarusevičius sėkmingai užbaigė ataką.

Rungtynių statistika

„Jonava“ – „Žalgiris“ 1:9 (1:4)

Įvarčiai: 34‘ Daunoravičius („Jonava“); 7‘ ir 22‘ Videmont, 30‘ Kaludžerovič, 38‘ Tatomirovič, 60‘ Kyeremeh, 64‘ Burba, 72‘ Kamenar, 78‘ Kuklys, 82‘ Jarusevičius. („Žalgiris“).

Jonavos futbolininkai sužaidė draugiškas rungtynes, nes LFF pirmojoje lygoje trumpa pertrauka, tačiau jau šią savaitę ekipos vėl stos į kovas dėl šių metų prizinių vietų. Aukštų pozicijų siekianti Eisvino Utyros treniruojama FK „Jonava“  spalio 17 d., šeštadienį, rungtyniaus Kaune (NFA stadionas) su „Hegelmann Litauen“ klubu (13.00 val).