Rajono futbolas: lyderių taškų lenktynės, „Vetrolita-ISG“ prarado taškus besivaikant antrąją poziciją

Pirmadienis, 07 September 2020 08:19 Parašė

2020 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse prasidėjo trečiojo rato susitikimai. Šiemet varžosi penkios komandos ir dabar jau aiškėja, kad pirmos trys komandos ir pasidalins pirmąsias prizines vietas. Tačiau pirmaujančios „Klevo“ ir „Gaschemos“ ekipos toliau žengia koja kojon, nes „Gaschema“ nė nemano lengvai paleisti savo varžovų į priekį. Tuo tarpu antrosios vietos siekiantys „Vetrolita-ISG“ futbolo  mėgėjai prarado brangius taškus.

Šiame ture „Klevas“ nerungtyniavo ir „Gaschema“ vėl pasivijo taškais, nors pastarieji sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Gaschemiečiai mače su „Jonavos policija“ daugiau pastangų dėjo pirmajame kėlinyje, bet baigiantis mačui pasipylė įvarčiai. „Gaschema“ laimėjo rezultatu 4:0. Nugalėtojams du įvarčius pelnė A. Ramonas.

Dar viename susitikime  buvo užfiksuotos lygiosios, kurios nei „Vetrolita-ISG“, nei „Ultros“ ekipoms didelės naudos nedavė. „Ultros“ į prizininkus nepretenduoja. Tačiau vis dar siekia savo pirmosios pergalės, kurios  ir vėl pasiekti nepavyko. Po J. Sosedkino įvarčio šie pirmavo, bet paskutinę pirmojo kėlinio minutę D. Kulakauskas atstatė pusiausvyrą. Antroje žaidimo pusėje abiejų ekipų pastangos pakeisti rezultatą buvo bevaisės ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Šis rezultatas neleido „Vetrolitai-ISG“ sumažinti atsilikimą iki antrosios vietos.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

1 Klevas 8 6 1 1 34-22 19
2 Gaschema 9 6 1 2 27-9 19
3 Vetrolita-ISG 9 4 2 3 27-18 14
4 Jonavos policija 9 1 2 6 19-39 5
5 Ultros 9 0 4 5 19-38 4

Per 22 sužaistas rungtynes įmušti 126 įvarčių (vidutiniškai po 5,73 įvarčio per rungtynes).