Paskelbtas Futbolas

Rajono pirmenybės: rezultatyvi lyderio pergalė, „Vetrolita-ISG“ mažina atotrūkį nuo pirmaujančiųjų

Pirmadienis, 31 August 2020 08:38 Parašė

2020 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti paskutinieji antrojo rato susitikimai ir jau ateinančią savaitę ekipos pradės paskutinįjį, trečiąjį, ratą. Dar pirmajame rate atrodė, kad šiose pirmenybėse bus aiškūs du lyderiai, kurie kovos dėl pirmosios vietos, nes atotrūkis nuo trečiosios  vietos buvo gan solidus. Visgi, į pirmenybes grįžta intriga ir į lenktynes dėl nugalėtojų vardų stoja ir dar viena komanda.

Tai atsitiko dešimtajame ture, kai lyderiai tarpusavyje pasidalino po tašką, o trečioje pozicijoje esanti „Vetrolita-ISG“ sumažino atsilikimą jau tik iki trijų taškų. Pirmajame kėlinyje „Klevo“ žaidėjai į varžovų vartus pasiuntė tris „sausus“ įvarčius ir padėjo tvirtus pagrindus pergalei pasiekti. Tačiau antroje žaidimo pusėje aikštelėje esama situacija ėmė keistis. „Gaschema“ komanda įstengė sušvelninti atsilikimą (2:3), o jau per paskutinę mačo minutę savo dublį įsirašęs K. Leonovičius leido „Gaschemai“ rungtynes pabaigti taikiu rezultatu 3:3.

Aišku, šiomis lygiosiomis pasinaudojo „Vetrolita-ISG“, kuri be didesnio vargo įveikė „Jonavos policiją“. Visgi, pati  susitikimo pradžia nieko gero jiems nežadėjo, nes jau trečiąją minutę praleido įvartį. Vėliau dar pirmajame kėlinyje reikalai pasitaisė ir jau patys mušė vieną įvartį po kito. Vėl nesulaikomai rungtyniavo komandos lyderis M. Legačinskas, kuris mače pelnė 3 įvarčius, o per paskutines dvejas rungtynes sugebėjo pasižymėti net septynis kartus. „Vetrolita-ISG“ laimėjo mačą rezultatu 6:1 ir iki lyderių paliko vos trijų taškų deficitą. „Klevo“ komandai pliusas tas, kad turi vienerias rungtynes atsargoje.

Sužaistos ir praleistos Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių aštuntojo turo rungtynės tarp „Klevo“ ir „Ultros“ komandų. Pastarosios turnyrinėje lentelėje užima skirtingas  vietas. Jei „Klevo“ futbolo mėgėjai siekia pirmosios vietos, tai „Ultros“ ekipa užima paskutiniąją vietą ir kovoja dėl pirmosios pergalės pirmenybėse.

„Klevas“ sustiprino savo pozicijas kovoje dėl pirmosios vietos,  nors jų varžovai kovojo iki mačo pabaigos ir įsiliejo į gan rezultatyvų žaidimą. Įpusėjus pirmajam kėliniui po A. Antanavičiaus ir A. Mockaus įvarčių „Klevas“ pirmavo 2:0 ir neatrodė, kad „Ultros“ gali rimčiau pasipriešinti. Visgi, dar pirmojoje rungtynių pusėje pasipylė įvarčių lietus. A. Krikštonaičio, J. Sosedkino ir A. Pekio tikslūs smūgiai leido „Ultros“ ekipai atsilikti tik 3:4.

Prasidėjus antrajam kėliniui viskas prasidėjo nuo pradžių, nes rezultatas tapo lygus (4:4), kai pasižymėti pavyko Š. Bilotui. Tačiau „Klevo“ žaidėjai J. Medvedevas ir A. Mockus įsirašė po dublį bei pastaroji komanda šventė pergalę rezultatu 6:4. Ši pergalė „Klevui“ leido vėl tapti vienvalde pirmenybių lydere.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

Rugpjūčio 31 d. (pirmadienis)

20.30 val.„Jonavos policija“ – „Gaschema“ (Jonavos KKSC stadiono dirbtinė danga)

20.30 val.„Ultros“ – „Vetrolita-ISG“ (Jonavos KKSC stadiono dirbtinė danga)