Rajono pirmenybės: kluptelėjo ir „Klevas“

Pirmadienis, 24 August 2020 08:31 Parašė

2020 metų Jonavos rajono  mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse buvo sužaistos vienerios devintojo turo rungtynės. Nė vieno taško nepraradęs „Klevas“ siekė toliau pratęsti šią sėkmingą seriją ir dar labiau atitrūkti nuo persekiotojų.

11 min. Arūnas Antanavičius pelnė pirmąjį mačo įvartį ir atrodė, kad „Klevo“ komandai nebus didelių kliūčių įsirašyti eilinę pergalę, tačiau pasirodo, kad tądien jų varžovų „Vetrolita-ISG“ komandos gretose taip ir  nesugebėjo sustabdyti Mato Legačinsko, kuris dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, o vėliau prasidėjo jo solo žaidimas.

Šis  futbolo  mėgėjas įsirašė „pokerį“ ir nors „Klevui“ pavyko sušvelninti rezultatą, bet užtikrintą pergalę rezultatu 4:2 iškovojo „Vetrolita-ISG“ ekipa.

Po pertraukos prasidėjusiose pirmenybėse liko nesužaistos vienerios aštuntojo turo  rungtynės tarp „Klevo“ ir „Ultros“. Šis  susitikimas turi būti sužaistas iki rugpjūčio 25 d.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

17.„Klevas“ – „Vetrolita-ISG“ 2:4 (1:1)

08 17 d. Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 11 min. A. Antanavičius 1:0, 25 min. M. Legačinskas 1:1, 27 min. M. Legačinskas 1:2, 30 min. M. Legačinskas 1:3, 33 min. M. Legačinskas 1:4, 40 min. M. Stankevičius 2:4.

Įspėtas: 44 min. D. Pocius („Vetrolita-ISG“).

Varžybų tvarkaraštis (Jonavos KKSC stadiono dirbtinė danga)