Keturiasdešimtmečiai su varžovais pasidalino po pergalę ir pralaimėjimą

Pirmadienis, 24 August 2020 08:29 Parašė

Šiemet naujai vykstančiame Lietuvos senjorų keturiasdešimtmečių ir vyresnių mažojo (8x8) futbolo čempionate varžosi aštuonios komandos, tarp kurių rungtyniauja ir Jonavos „Klevas“. Pirmieji mačai vyko Jonavoje, o trečiojo ir ketvirtojo turo susitikimai buvo žaidžiami Alytuje.

Čia lygių neturėjo šeimininkų komanda, kuri abejose rungtynėse pasiekė triuškinančias pergales. Su taškais iš Dzūkijos sostinės grįžo ir Jonavos futbolo senjorai.

Pirmosiose rungtynėse jonaviečiai susitiko su FK „Šilutės veteranais“. Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis Denisas Šichranovas realizavo skirtą baudinį, tačiau visi įvykiai vyko antrajame kėlinyje. Visgi, pagal susikurtas progas abi komandos dar pirmoje rungtynių pusėje galėjo primušti daugybę įvarčių.

Po pertraukos įvarčiai pasipylė kaip iš gausybės rago ir du žaidėjai D. Šichranovas bei Aurimas Mockus į savo sąskaitas įsirašė hetrikus. „Klevas“ pasiekė pergalę rezultatu 6:0. Šiame 40+ čempionate vienu metu aikštelėje gali žaisti du 35+ žaidėjai.

Kitose rungtynėse Jonavos futbolininkai žaidė su Kauno „Virpstas“ aštuonetu. Šįkart pranašesni buvo kauniečiai, išnaudoję tris galimybes pasižymėti. Esant rezultatui 0:2, rezultatą sušvelninti sugebėjo Ruslanas Fiodorovas, tačiau pakeisti įvykių eigos nepavyko. Buvo praleistas ir trečiasis įvartis. Mačas pralaimėtas rezultatu 1:3. Kauniečiams visus tris įvarčius įmušė buvęs Jonavos „Lietava“ komandos žaidėjas Rikantas Buivydas.

Kiti 3-iojo ir 4-ojo turų rezultatai: Alytaus „Dainavos senjorai“ – „Virpstas“ 5:1, FK „Šiaulių liūtai“ – Kėdainių VFK „Nevėžis“ 3:0, Ukmergės „Vienybė“ – Kauno „Šilainiai“ 0:1, „Dainavos senjorai“ – FK „Šilutės veteranai“ 13:0, VFK „Nevėžis“ – „Vienybė“ 0:5, FK „Šiaulių liūtai“ – „Šilainiai“ 3:1.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

8 FK "Šilutės veteranas" 4 1 0 3 1-21 3

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja Alytaus „Dainavos senjorai“ ekipos žaidėjas Žydrūnas Karčemarskas, kuris pelnė jau 11 įvarčių.

Kiti du turai vyks po mėnesio, o jau rugpjūčio 29 d., šeštadienį, Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje savo rungtynes žais ir Jonavos „Klevo“ penkiasdešimtmečiai bei vyresni futbolo mėgėjai. Tądien vyks šie susitikimai: