Rajono pirmenybės: lyderiai – suklupo, „Ultros“ ir „Jonavos policija“ pasidalino po penkis įvarčius

Pirmadienis, 17 August 2020 08:22 Parašė

Po pertraukos vėl atnaujintos 2020 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės, kuriose šiemet varžosi penkios komandos. Į pabaigą artėja antrasis ratas. Nors lyderiai stipriai atitrūkę nuo savo persekiotojų, tačiau po pertraukos sužaistose rungtynėse vieni lyderių suklupo ir nerungtyniavusi „Klevo“ ekipa pagal prarastus taškus tapo aiškia lydere.

Antrą nesėkmę įsirašė „Gaschema“, kuri mače su „Vetrolita-ISG“ taip ir nerado galimybių iškovoti bent tašką. Jau pirmajame kėlinyje „Vetrolita-ISG“ pelnė du įvarčius (vieną su  varžovo pagalba). Ir nors susitikimo pabaigoje gaschemiečiams pavyko sušvelninti rezultatą, bet ištempti bent iki lygiųjų jiems nepavyko.

Labai permainingai ir rezultatyviai vyko dviejų paskutiniąsias vietas užimančių ekipų dvikova. Paskutinėje vietoje esantys „Ultros“ siekė pirmosios pergalės, o „Jonavos policija“ pergalės atveju jau būtų pakilusi į trečiąją poziciją. Šie vienu metu buvo arti tikslo, nes labai greitai pelnė du įvarčius ir pirmavo 2:0. Visgi, tokią sėkmė vos nevirto košmaru, kai per septynias minutes baigiantis pirmajam kėliniui praleido net keturis įvarčius.

Pasirodo toks banguotas rezultatyvus futbolas vyko ir antroje rungtynių pusėje. Atsilikdami 2:4, „Jonavos policijos“ ekipos futbolo mėgėjai atsakė tuo pačiu ir per trumpą laiką ne  tik atstatė pusiausvyrą, bet ir patys tapo padėties šeimininkais. Pirmaudami 5:4, šio rezultato neišsaugojo ir ekipos pasidalino po tašką (5:5).

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

8 turas

15.“Gaschema“ – „Vetrolita-ISG“                                         1:2 (0:2)

08 13 d. JKKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 8 min. M. Legačinskas 0:1, 18 min. V. Česnovičius („Gaschema“ – į savo vartus) 0:2, 35 min. D. Kontautas 1:2.

Įspėti: 18 min. V. Česnovičius ir 26 min. K. Leonovičius (abu – „Gaschema“).

16.“Ultros“ – „Jonavos policija“                       5:5 (4:2)

08 13 d. JKKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 7 min. A. Liutkus 0:1, 11 min. D. Bisigirskas 0:2, 19 min. A. Krikštonaitis 1:2, 21 min. A. Pekys 2:2, 23 min. B. Jasilionis 3:2, 25 min. A. Pekys 4:2, 28 min. A. Liutkus 4:3, 35 min. L. Trijonis 4:4, 36 min. V. Ramaška 4:5, 41 min. M. Gabulas 5:5.

Įspėtas: 2 min. M. Gabulas („Ultros“).

Varžybų tvarkaraštis (Jonavos KKSC stadiono dirbtinė danga)