Pirmasis FK „Jonava“ komandos pralaimėjimas paženklintas sutriuškinimu

Pirmadienis, 17 August 2020 08:20 Parašė

Po dešimties iš eilės nepralaimėtų rungtynių, FK „Jonava“ komanda patyrė pirmąją nesėkmę, tačiau ji buvo itin skaudi. Trakuose Jonavos futbolininkai net 1:5 nusileidusi vietos „Riterių B“ komandai.

Pagrindinės „Riterių“, žaidžiančių A lygoje, komandos žaidėjais susistiprinę varžovai nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo mačo eigą ir greitai išsiveržė į priekį – 11 minutę pasižymėjo Juozas Lubas.

„Riteriai B“ toliau žaidimo gijas laikė savose rankose ir pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, sužaidus pusvalandį, savo persvarą padvigubino. Rokas Filipavičius tiksliai smūgiavo į vartus ir jonaviečiai tapo įsprausti į kampą. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje „Jonava“ pradėjo varžovų vartų šturmą ir sužaidus maždaug 15 antrosios rungtynių pusės dalies minučių Almantas Vansevičius sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą į rungtynes.

Vis dėlto rugpjūčio 16 d. vakaras buvo toli gražu ne „Jonavos“ vakaras. Po pirmojo jonaviečių įvarčio praėjus keletai minučių tas pats J. Lubas įkalė trečiąją vinį į Romo Margelio saugomus vartus ir rezultatas tapo 1:3.

Po to sekė ketvirtasis, o visai netrukus – penktasis „Riterių B“ įvartis. Šie du taiklūs šeimininkų smūgiai reiškė visišką nokautą „Jonavos“ komandai. Atsikelti jonaviečiams jau buvo neįmanoma tad mačas baigėsi itin skaudžiai – 1:5.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti pagrindinis ekipos vartininkas ir kapitonas Martynas Matuzas, praėjusio turo mače su Vilniaus „Žalgiriu B“ gavęs raudoną kortelę. Taip pat dėl tokios pačios nuobaudos prie „Jonavos“ suolelio negalėjo stovėti vyriausiasis komandos treneris Eisvinas Utyra, kuris rungtynes stebėjo iš tribūnų.

Be to, šiame mače Jonavos futbolo mėgėjai komandoje galėjo pamatyti ir trys naujus veidus. Po kurio laiko į komandą sugrįžo jonavietis Julius Aleksandravičius bei ekipą papildė du Rumunijos futbolininkai: Alin Ghidurea bei Bogdan Petrescu. Tačiau debiutas nebuvo toks sėkmingas.

FK „Jonava“ sudėtis – Romas Margelis; Benas Spietinis, Jonas Ulberkis, Gytis Vasylius, Alin Ghidurea (nuo 86 min. Julius Aleksandravičius), Artūras Rocys, Almantas Vansevičius (nuo 67 min. Tadas Eliošius), Maksimas Kosovas (nuo 46 min. Rokas Takarevičius), Paulius Osauskas, Marius Ganusauskas (nuo 86 min. Bogdan Petrescu), Laurynas Stonkus.

Kiti 11 turo rezultatai: Telšių „Džiugas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 1:2, Vilniaus „Žalgiris B“ – Kretingos „Minija“ 3:1, Mažeikių FK „Atmosfera“ – Kauno „Hegelmann Litauen“ 0:1, „Vilniaus Vytis“ – Alytaus „Dainava“ 1:1, FK „Panevėžys B“ – Vilniaus BFA“ 6:0, Kauno „Žalgiris B“ – FA „Šiauliai“ 2:3.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

11 Atmosfera 11 3 1 7 9-16 10
12 Minija 11 2 2 7 15-29 8
13 Kauno Žalgiris 11 1 0 10 10-34 3
14 BFA 11 0 0 11 6-40 0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja Vilniaus „Žalgiris B“ ekipos žaidėjas Meinardas Mikulėnas, pelnęs jau 10 įvarčių.

Rugpjūčio 21 d., penktadienį, Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje FK „Jonava“ susitiks su Vilniaus BFA“ komanda. Rungtynių pradžia 18.00 val.