Rajono pirmenybės: du turai prieš poilsį sutvirtino lyderių pozicijas

Antradienis, 21 July 2020 15:13 Parašė

2020 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti šeštojo ir septintojo turų susitikimai. Šįkart dvejos vykusios rungtynės pasižymėjo gan rezultatyviu žaidimu, o laimėjusios ekipos pasiekė pergales triuškinančiais rezultatais.

Pirmenybėse pirmaujantį „Klevą“ taškais pasivijo „Gaschema“, kuri neturėjo didesnių problemų laimėti prieš „Jonavos policiją. Nors pastarosios komandos žaidėjas D. Bisigirskas labai greitai buvo atstatęs pusiausvyrą (1:1), bet varžovai greitai ėmė tolti ir pasiekė solidžią pergalę rezultatu 5:1.

Dar šiek tiek didesnę pergalę pasiekė „Vetrolita-ISG“, kuriai tai buvo pirmoji šio sezono pergalė. Pastaruoju metu stipriai buksuoja „Ultros“ komandos žaidimas, todėl jų varžovai labai jau lengvai pasiekė sėkmingą galutinį rezultatą. „Vetrolita-ISG“ sutriuškino varžovus rezultatu 6:1. Tai buvo du pirmieji antrojo rato  susitikimai.

Iki rugpjūčio 10 d. Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių komandos poilsiaus, tačiau per savaitę jos sužaidė dviejų turų mačus. Paskutinieji susitikimai parodė, kad dvi ekipos jau labai stipriai nutolo nuo savo varžovų ir vargu ar jau leis pasivyti. Nors dar tik prasidėjo antrasis ratas, tačiau pirmas dvi vietas nuo trečiosios jau skiria dviženklis taškų skaičius.

Septintajame ture nelengva buvo „Klevo“ komandai, kuriai su „Jonavos policija“ teko nemažai pavargti. Jog iškovoti taip reikiamus tris taškus. 10 min. D. Šichranovo įvartis lyg ir padarė startą pergalei pasiekti, tačiau jau po penkių minučių D. Bisigirskas atstatė pusiausvyrą. Mačo likimas išsisprendė per kelias antrojo kėlinio minutes, kai vieną po kito du įvarčius pelnė D. Regelskis ir rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas M. Stankevičius. Baigiantis rungtynėms varovai sušvelnino atsilikimą ir nors dar buvo nemažai laiko, susitikimo baigties pakeisti nepavyko. „Klevas“ laimėjo rezultatu 3:2 ir toliau lieka vienintele taškų nepraradusia ekipa.

Antrajame dienos mače intrigos visiškai nebuvo. Nors dar pernai „Ultros“ rungtyniavo solidžiai, bet šiemet ne tik užima paskutiniąją vietą, bet šįkart patyrė triuškinančią nesėkmę nuo „Gaschema“ komandos. Jau pirmajame kėlinyje A. Ratauto hetrikas sudėliojo  taškus ant „i“ ir gaschemiečiai tik pačioje rungtynių pabaigoje praleido varžovų prestižinį įvartį. „Gaschema“ laimėjo susitikimą net 7:1.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai,  taškai):

6 turas

11.„Jonavos policija“ – „Gaschema“                                      1:5 (1:3)

Liepos 13 d., Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelė. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 2 min. K. Leonovičius 0:1, 3 min. D. Bisigirskas 1:1, 13 min. A. Ratautas 1:2, 20 min. K. Leonovičius 1:3, 29 min. V. Česnovičius 1:4, 48 min. M. Padvaiskas 1:5.

1. 12. „Ultros“ – „Vetrolita-ISG“ 1:6 (1:6)

Liepos 13 d., Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelė. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 5 min. D. Kulakauskas 0:1, 5 min. P. Vengrauskas 0:2, 10 min. P. Vengrauskas 0:3, 14 min. E. Savickas 0:4, 15 min. M. Legačinskas 0:5, 20 min. E. Makarovas 1:5, 21 min. R. Bernackas 1:6.

7 turas

13.„Klevas“ – „Jonavos policija“                                           3:2 (1:1)

Liepos 16 d. Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas A.  Ramonas.

Įvarčiai: 10 min. D.  Šichranovas 1:0, 15 min. D. Bisigirskas 1:1, 30 min. D. Regelskis 2:1, 33 min. M. Stankevičius 3:1, 37 min. E. Ruzas 3:2.

14.„Gaschema“ – „Ultros“                                                     7:1 (4:0)

Liepos 16 d. Jonavos KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 12 min. A. Ratautas 1:0, 22 min. A. Ratautas 2:0, 24 min. A. Ramonas 3:0, 25 min. A. Ratautas 4:0, 31 min. Š. Sabatauskas 5:0, 42 min. L. Korsakas 6:0, 44 min. L. Korsakas 7:0, 47 min. R. Drobinas 7:1.

Dabar pirmenybėse kelių savaičių pertrauka. Jas planuojama atnaujinti rugpjūčio 10 d.