Svarbi informacija apie paslaugų teikimą viešojoje bibliotekoje

Trečiadienis, 01 July 2020 12:53 Parašė 

SVARBI INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

​​Informuojame, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo lapkričio 7 d. 00.00 val. iki lapkričio 29 d. 24.00 val. paskelbtas Karantinas. Remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis Karantino metu darbas bibliotekoje organizuojamas daliniu nuotoliniu būdu. Bibliotekos renginiai keliasi į virtualią erdvę.

​​Karantino laikotarpiu lankytojai aptarnaujami tik išduodant ir priimant knygas bei kitus leidinius. Juos galite užsakyti iš anksto:

- ​el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;  ​telefonu (8 349) 52940; 

​- elektroniniu katalogu https://jonavb.libis.lt/index.jsp.

Užsakyti leidiniai vartotojams išduodami pirmadieniais – penktadieniais 10.00 – 18.00 val., Viešosios bibliotekos I a. fojė. ​
​Prašome atvykti į įstaigą ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, į patalpas įeiti ne daugiau nei 2 asmenims, nesibūriuoti, laikytis 2 m atstumo, dėvėti veidą ir burną dengiančias apsaugos priemones, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų, dezinfekuoti rankas.  PLAČIAU APIE REIKALAVIMUS

​Knygas prašome grąžinti bekontakčiu būdu – knygų grąžinimo dėžė yra prie pagrindinio bibliotekos įėjimo (Žeimių g. 9, Jonava). ​Knygos bus karantinuojamos 24 valandas.

​- NUOTOLINĖS PASLAUGOS

​Atsiprašome už nepatogumus, tikimės Jūsų supratingumo ir atsakingumo. Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti tel. (8 349) 52972.

- VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS SKYRIŲ KONTAKTAI
​-FILIALŲ KONTAKTAI
​​- ​RENGINIŲ PLANAS

- Daugiau informacijos apie COVID-19 Lietuvoje ir prevencinius veiksmus galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 12 November 2020 15:47
Daugiau šioje kategorijoje: JKC renginiai atšaukiami »
Web Analytics