Rajono pirmenybės: trečioji „Gaschemos“ pergalė iš eilės, vėl solidus „Klevo“ puolimas

Pirmadienis, 29 June 2020 11:02 Parašė

2020 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse sužaisti du trečiojo turo susitikimai. Šios rungtynės baigėsi gan skirtingais rezultatais. Jei vienai ekipai pergalei pasiekti užteko vienintelio įvarčio, tai kitai teko mušti daug, nes ir patys į savo vartus praleido nemažą skaičių įvarčių.

Būtent pačioje rungtynių pradžioje Alberto Ramono įvartis išvedė „Gaschemos“ komandą į priekį mače  su „Vetrolita-ISG“. Tačiau kaip parodė vėlesni susitikimo įvykiai, abiejų ekipų pastangos pasižymėti liko bevaisės. Šis vienintelis įvartis nulėmė minimalią „Gaschemos“ pergalę. Ši komanda per trejas sužaistas rungtynes neprarado dar nei vieno taško.

Tuo tarpu įspūdingai puolime rungtyniauja „Klevo“ futbolo mėgėjai. Nors ši komanda per dvejas rungtynes praleido net šešis įvarčius, bet viską kompensuoja galingas puolimas. Susitikime su „Ultros“ jau pačioje rungtynių pradžioje trečiąjį savo įvartį pirmenybėse pelnė M. Stankevičius, bet „Ultros“ žaidėjai D. Vaičiuška ir D. Maliukas įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė savo ekipą į priekį. „Klevo“ žaidėjams jau teko pasistengti. Visgi, jiems greitai pavyko jau pirmoje rungtynių pusėje  susikrauti solidesnę persvarą. R. Fiodorovo įvartis ir D. Šichranovo dublis per aštuonias minutes „Ultros“ pirmavimą pavertė niekais, nes jau „Klevas“ buvo priekyje 4:2.

Po pertraukos „Klevo“ pranašumas tapo neginčijamas. Nors vienu metu D. Vaičiuška tiksliu smūgiu sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau  jų varžovai savo puolimo sąskaitą papildė dar keturiais įvarčiais. „Klevas“ iškovojo antrąją pergalę sezone rezultatu 8:3.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Gaschema 3 3 0 0 7-1 9
2 Klevas 2 2 0 0 14-6 6
3 Vetrolita-ISG 2 0 1 1 2-3 1
4 Ultros 3 0 1 2 5-11 1
5 Jonavos policija 2 0 0 2 4-11 0

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja „Klevo“ žaidėjas M. Stankevičius, pelnęs 3 įvarčius.

Varžybų tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)