Paskelbtas Miesto naujienos

Geležinkelio tilto rekonstrukcija. Atkreiptas dėmesys ir į pėsčiuosius

Pirmadienis, 22 June 2020 08:27 Parašė 

AB „Lietuvos geležinkelių infrastruktūra“ yra paskelbusi projektą „Jonavos geležinkelio tilto (94+634) rekonstravimas“, kurio projektavimo ir tilto rekonstravimo darbus vykdo EUROVIA CS a. s. filialas Lietuvoje.

Minėtas filialas informavo Jonavos rajono savivaldybę, kad geležinkelio tilto rekonstravimo darbams atlikti bus reikalingas automobilių eismo nutraukimas Panerių gatvės dalyje tarp Ateities ir Laukagalių gatvių. Uždarius kelio atkarpą, eismas bus nukreipiamas kitomis miesto gatvėmis.

Laikinas eismo apribojimas planuojamas nuo 2021 m. ir truks apie 12 mėnesių. Per šį laikotarpį bus rekonstruotas geležinkelio tiltas (demontuota esama ir sumontuota nauja tilto perdanga), perdangos ilgis apie 192 m. 

Saugaus eismo komisija (pirmininkas Erlandas Andrejevas) susipažino su EUROVIA CS a. s. filialo Lietuvoje atsiųstu laikinu automobilių eismo organizavimo Panerių gatvėje planu Jonavos geležinkelio tilto rekonstravimo metu. Nutarta kreiptis į minėtą firmą su prašymu pagalvoti ir apie pėsčiuosius, kad jiems būtų galimybė saugiai praeiti.   

Karolina VIČIŪTĖ     

Web Analytics