Sezoną „Lietava“ pradėjo įspūdinga pergale

Pirmadienis, 22 June 2020 08:19 Parašė

Birželio 15 d. rungtynėmis "Old school" - "Spartakas" ir "Fusion" - "Partizanai" startavo 2020 m. Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) Kauno Vasaros 7x7 pirmenybės. Jose norą dalyvauti pareiškė 18 komandų, kurios suskirstytos į tris grupes po šešias ekipas. Rungtynės vyksta Kauno nacionalinės futbolo akademijos (NFA) dirbtinės dangos aikštėje.

Nors varžybos  ir Kauno, bet pirmenybėse dalyvauja ir Jonavos „Lietava“ komandos futbolo mėgėjai. Kelis metus jonaviečiai rungtyniavo LFF trečiojoje lygoje, tačiau kasmet komandų skaičius ėmė sparčiai mažėti. Šiemet dėl ligos COVID-19 protrūkio, visi futbolo čempionatai pradėti žymiai vėliau, todėl ir jų formatas buvo pakeistas.

Jonavos „Lietava“ šioms pirmenybėms subūrė ir užregistravo šiuos žaidėjus: Justas Ulickas, Aurimas Mockus, Skirmantas Malinauskas, Saimonas Malinauskas, Martynas Stankevičius, Jonas Sosedkinas, Denisas Šichranovas, Šarūnas Balandis, Modestas Gabulas, Justas Baltrušaitis, Deividas Vaičiuška, Gytautas Korsakovas, Aurimas Krikštonaitis, Ignas Stalioraitis, Žygimantas Legačinskas, Matas Legačinskas, Tomas Makauskas, Deividas Maliukas, Ruslanas Fiodorovas, Gytis Janonis, Valentinas Česnovičius, Paulius Vizbaras, Paulius Kvedaravičius, Dominykas Vikanis, Egidijus Pašukevičius. Šie futbolo mėgėjai atstovauja įvairias Jonavos mažojo futbolo pirmenybių komandas.

Praėjusią savaitę prasidėjo Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) Kauno Vasaros 7x7 pirmenybės ir Jonavos „Lietava“ susitiko su FK „Didalis“ ekipa. Be šių komandų, A grupėje dar rungtyniauja „Ruedus“, „SuperSonics“, „Perspektyvūs“ bei „KTU United“.

Rungtynėse žaidžiami du kėliniai po 30 min. Sezoną „Lietava“ pradėjo daugiau nei įspūdingai ir savo varžovus tiesiog sutriuškino. Jau pirmajame kėlinyje buvo nuveiktas visas darbas, nes jau 3 min. pasižymėjo ir pirmąjį įvartį komandai pelnė D. Vaičiuška. Dar po kelių minučių pasižymėjo M. Legačinskas, o vėliau prasidėjo ir A. Mockaus benefisas. Šis žaidžiantis treneris viso mače pelnė keturis įvarčius, o po pirmojo kėlinio „Lietava“ buvo pelniusi net devynis „sausus“ įvarčius. Rungtynes jonaviečiai laimėjo net 13:0. Be keturių A. Mockaus įvarčių, tris pridėjo M. Legačinskas, du – J. Sosedkinas, po vieną – jau minėtas D. Vaičiuška, A. Krikštonaitis, I. Stalioraitis ir Saimonas Malinauskas.

Kitose A grupės rungtynėse „KTU United“ 1:4 nusileido „SuperSonics“, o dar viename rezultatyviame mače „Ruedus“ 8:5 palaužė „Perspektyvūs“ komandos pasipriešinimą.

Kitas rungtynes „Lietava“ žais liepos 1 d., trečiadienį, NFA stadiono 3 aikštėje, 19.40 val. su „Perspektyvūs“ ekipa.