Šachmatų turnyras karantino metu

Penktadienis, 19 June 2020 07:51 Parašė

Į vasaros šachmatų turnyrą, kuris vyko bare "Arma", atvyko aštuoni žaidėjai. Žaidimą šiek tiek varžė dėl koronaviruso paskelbto karantino užsidėtos kaukės.

Žaidimas vyko atkakliai, nes baras "Arma" įsteigė prizą nugalėtojui. O be to visi buvo įšsiilgę žaidimo prie lentų, vieni kių. Buvo žaidžiama ratų sistema septynias partijas po 12 minučių..Nugalėtojas paaiškėjo paskutinės partijos metu, kai Erlandui Andrejevui, neiveikus Andriaus Kupčiūno, nugalėtojo titulą iškovojo Danielius Abukavičius, pelnęs 5 taškus iš septynių galimų. Antrą vietą su keturiais su puse taško laimėjo Jonas Venckas. Pakėlęs savo lygį ir pelnęs 4 taškus trečiuoju tapo E.Andrejevas. Baro darbuotoja Ilona Šliževičienė įteikė prizą nugalėtojui D.Abukavičiui, kuris jį įteikė Jonavos šachmatų draugijos pirmininkei Bronislavai Narakaitei. Esame labai dėkingi baro "Arma" administracijai

Kitas turnyras numatytas liepos 5 d. 12 val., skirtas Valstybės - Mindaugo karūnavimo dienai.