Paskelbtas Miesto naujienos

Mokslo metai Jonavos rajone baigsis nuotoliniu būdu

Pirmadienis, 18 May 2020 15:10 Parašė 

Jonavos rajono švietimo įstaigos šiuos mokslo metus baigs nuotoliniu būdu. Toks sprendimas pirmadienį priimtas per rajono savivaldybės administracijos ir mokyklų vadovų pasitarimą. Kontaktinės konsultacijos vyks tik egzaminams besirengiantiems rajono abiturientams.

Kaip teigia savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, sprendimui nebegrįžti į mokyklas pritaria ir moksleivių savivaldos atstovai: "Nors dauguma yra pasiilgę mokyklos, savo mokslo draugų, mokytojų, nori susitikti, vieni kitus apgabinti, vis tik visi supranta galimą riziką ir yra linkę šiuos mokslo metus užbaigti nuotoliniu būdu".

Kuria dieną baigsis mokslo metai kiekvienoje įstaigoje, spręs mokyklų vadovai. Tikimasi, kad pamokos visiems Jonavos rajono moksleiviams baigsis panašiu metu.

Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla šiuos mokslo metus taip pat baigs nuotoliniu būdu, tuo tarpu Jonavos kūno kultūros ir sporto centre nuo gegužės 25 d. galės vykti sporto šakų treniruotės, stengiantis kuo daugiau užsiėmimų vykdyti lauke.

Nuo gegužės 18 d. Jonavos rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigos jau grįžo prie įprastos ugdymo veiklos. Į darželius sugrįžo beveik pusė rajono ikimokyklinukų.

Jonavos savivaldybės inf.

A. Reipos nuotr.

Atnaujinta Pirmadienis, 18 May 2020 15:11
Web Analytics