Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 43

Skaudus "Lietavos" futbolininkų kluptelėjimas Marijampolėje

Ketvirtadienis, 21 April 2016 03:00 Parašė

Antrojo rato kovos 2016 metų Lietuvos smscredit.lt A lygos čempionate prasidėjo dar vienu akibrokštu. Aukštus tikslus sau kėlęs Vilniaus FK „Žalgiris“ gavo dar vieną antausį, kai LFF stadione 0:1 nusileido FK „Trakai“ vienuolikei, kuri dar labiau sustiprino pirmaujančias pozicijas.

Labai sėkmingai debiutinį sezoną lygoje pradėjęs „Lietava“ futbolo klubas ėmė klupinėti ir per aštuonerias sužaistas rungtynes, jau šešiose iš eilės negali iškovoti pergalės. Be to, trejose iš eilės rungtynėse jų varžovai aikšteles palieka „sausi“. Rungtynėse Jonavos vienuolikei dėl gautų nuobaudų negalėjo padėti pagrindinis gynybos ramstis serbas Aleksandar Susnjar, kurio labai trūko komandai.

Šįkart Jonavos futbolininkai rungtyniavo Marijampolės „Arvi“ manieže su FK „Sūduva“ klubu, su kuriuo pirmajame rate buvo pasidalinę po tašką (1:1). Tačiau šįkart suvalkai įgyvendino savo tikslus nedaryti pirmojo rato klaidų ir pasiekti pergalę. Jonaviečiai kovojo su aikštelės šeimininkais, bet klaidos gynyboje jau pirmajame kėlinyje privertė vartų sargą dukart traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Po pertraukos, pirmą kartą šiame sezone „Lietava“ turėjo nuryti karčią piliulę, kai „Sūduva“ ekipos futbolininkai pasiekė ir trečiąjį komandos įvartį, suteikdami sau jau triuškinančią pergalę. Jonaviečiai patyrė nesėkmę rezultatu 0:3 (0:2). Po įvartį nugalėtojams įmušė Tomas Radzinevičius, Karolis Chvedukas ir Algis Jankauskas.

„Lietava“ sudėtis – Giedrius Kvedaras, Julius Aleksandravičius, Valdemar Borovskij, Artūras Rocys, Martynas Dūda, Arnas Paškevičius, Savio Magala Nsereko, Tomas Salamanavičius (nuo 83 min. Eisvinas Utyra), Tadas Eliošius (nuo 56 min. Marius Ganusauskas) Dominykas Galkevičius (nuo 83 min. Lukas Miščiukas), Laurynas Stonkus.

Jau kitą savaitę Jonavos FK „Lietava“ po ilgesnės pertraukos savo namų rungtynes žais Jonavos KKSC stadione. Balandžio 26 d., antradienį, jonaviečiai susitiks su Utenos FK „Utenis“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val.