BC „Jonava“ pralaimėjo namuose

Pirmadienis, 09 March 2020 16:00 Parašė

Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) toliau tęsiasi ketvirtojo rato susitikimai ir komandos toliau gerina savo užimamas  pozicijas prieš atkrentamąsias varžybas. Vietą šiame etape toliau siekia užsitikrinti Nerijaus Zabarausko treniruojama BC „Jonava“, kuri vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Antrosios grupės susitikime „Jonava“ namuose patyrė pralaimėjimą 83:92 (29:16, 10:26, 20:25, 24:25) prieš „Gargždus“. Galingai rungtynes pradėję šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 29:16.

„Jonava“ į duobę krito antrajame kėlinyje, kurio metu pelnė tik 10 taškų, o svečių puolimui nerado priešnuodžių ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų deficitą – 39:42.

Iki rungtynių pabaigos likus 55 sekundes Martynas Linkevičius dvitaškiu išlygino rezultatą – 83:83.

Kitoje atakoje Mantas Ruikis išprovokavo pražangą atakuojant iš toli ir neklydo nuo baudų metimo linijos – 86:83.

„Jonava“ neužpuolė, o Justas Vazalis ir Nerijus Zabarauskas gavo po techninę pražangą. M. Ruikis realizavo 4 baudų metimus ir nugalėtojas tapo aiškus – 90:83.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mantas Ruikis. Puolėjas pelnė 32 taškus (6/13 dvit., 4/8 trit., 8/8 baud. Met.) atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, 3 kartus prarado ir surinko 34 naudingumo balus.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 28 (10 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 17 (8 atk. kam.), Martynas Pacevičius 16 (8 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 15 (8 rez. perd.).

Antrųjų savaitės rungtynių BC „Jonava“ nežaidė, nes grupėje yra nelyginis (7) komandų skaičius). Jonavos komanda toliau kovoja dėl vietos atkrentamosiose. Šiuo metu jonaviečiai užima dvyliktąją vietą, nes jų artimiausi varžovai į šią poziciją Molėtų „Ežerūnas“ toliau rungtyniauja nesėkmingai. Abi ekipos turi po 14 pergalių ir 22 pralaimėjimus bei dalinasi 12-13 vietas.

Kovo 14 d., šeštadienį, BC „Jonava“ sporto arenoje susitiks su Tauragės  krepšinio klubu. Rungtynių pradžia 14.00 val.