Paskelbtas Krepšinis

BC „Jonava“ įšoko į dvyliktuką

Pirmadienis, 24 February 2020 08:44 Parašė

Po pertraukos Nacionalinėje krepšinio lygoje (Vikinglotto-NKL) sužaisti eiliniai trečiojo rato susitikimai. Jau kitą savaitę bus sužaisti paskutinieji šio rato susitikimai ir prasidės paskutinysis, ketvirtasis, ratas. Būtent po jo ir paaiškės šio sezono komandos, patekusios į atkrentamąsias varžybas. Į jas pateks 1-12 vietas užėmusios komandos.

Pirmajame etape 1-4 vietas iš karto užsitikrins teisę žaisti ketvirtfinalyje, o likusios 5-12 vietas užėmusios ekipos iki trijų laimėtų susitikimų varžysis aštuntfinalyje. Po savaitgalio kovų bent savaitei į dvyliktąją vietą pakilo Nerijaus Zabarausko treniruojama BC „Jonava“, kurioje toliau vyksta žaidėjų rotacija.

Jonavos krepšininkams savaitgalis buvo pergalingas. Iš pradžių, ketvirtadienį,  išvykoje 72:68 (18:19, 21:20, 14:18, 19:11) palaužė Mažeikių „Erelius“. Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kahlilas Thomasas, kuris per 36 žaistas minutes pelnė 25 taškus (9/16 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Šeštadienį BC „Jonava“ jau rungtyniavo namuose ir susitiko su keturioliktoje vietoje esančia Šilalės „Lūšis“ ekipa ir jau pasiekė net ketvirtąją pergalę iš eilės. Jonavos komanda laimėjo rungtynes rezultatu 90:77 (27:16, 18:18, 20:16, 25:27).

Rungtynėse „Jonavos“ klubą į pergalę vedė 28 taškus pelnęs, 11 kamuolių atkovojęs ir net 34 naudingumo balus surinkęs M. Linkevičius. Krepšininkas pasiekė asmeninį NKL rekordą – pataikė net 6 tritaškius iš 8.

Po savaitgalio kovų, antrasis pogrupis (9-15 vietos) atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti praleisti taškai):