Trečios rungtynės išvykoje iš eilės – trečios lygiosios

Sekmadienis, 19 January 2020 09:41 Parašė

Lietuvos Optibet futsal A lygos čempionate rungtyniaujantys Jonavos „Vikingai“ sužaidė trečiąsias rungtynes išvykoje ir šįkart prarado taškus. Jei su pajėgesniais varžovais Gargžduose ir Mažeikiuose iškovojo po tašką, tai šįkart sostinėje su paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančia Vilniaus Dailės akademijos (VDA) ekipa tiesiog prarado taškus.

Paskutiniu metu jonaviečiai nepasižymi dideliu rezultatyvumu ir yra viena mažiausiai lygoje įmušusių ekipų. Tačiau Jonavos salės futbolininkai yra praleidę gan nedaug įvarčių, lyginant su kitomis komandomis. Mače su VDA teisėjai daugiau rodė geltonas korteles nei fiksavo įvarčius. Abi ekipos užsidirbo po keturis įspėjimus.

Susitikime įvarčio teko laukti gan ilgai. Ir tik antrojo kėlinio 30 min. Lukui Čepkauskui pavyko išvesti jonaviečius į priekį. Tačiau šio pergalingo rezultato išsaugoti nepavyko. Iki  susitikimo pabaigos likus dviems minutėms aikštelės šeimininkai atstatė pusiausvyrą (1:1).

„Vikingai“ sudėtis – Egidijus Žagaras, Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Benas Spietinis, Paulius Osauskas, Martynas Stankevičius, Lukas Čepkauskas, Eisvinas Utyra, Vadim Pinko, Lukas Sipavičius, Andrius Skorupskas.

Kiti šešioliktojo turo rezultatai: Mažeikių FK „VIP“ – Vilniaus FC „Turbotransfers“ 3:3, Gargždų „Pramogos-SC“ – „Akmenė“ 3:6, Kauno „Vytis“ – FA „Šiauliai“ 4:0.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

4

Šiame ture pelnęs tris įvarčius, rezultatyviausių čempionato žaidėju tapo Lukas Sendžikas („Vytis“), kurio sąskaitoje 21 įvartis.

Jonavos „Vikingai“ komandai iki reguliaraus sezono pabaigos liko sužaisti dvejas rungtynes. Vasario 2 d. jonaviečiai sporto arenoje  susitiks su „Akmenė“ klubu (18.00 val.), o vasario 5 d., trečiadienį, su FC „Turbotransfers“ turėjo žaisti Vilniuje, bet mačas taip pat vyks Jonavos sporto arenoje (21.00 val.).