Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Miesto naujienos

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“

Antradienis, 21 January 2020 08:58 Parašė 

Ketvirtadienį Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos koncertų salėje įvyko zoninio konkurso „Dainų dainelė -2020“ II etapas. Renginio vedėja Jūratė Simonavičienė, Janinos Miščiukaitės meno mokyklos mokytoja, pristatė vertinimo komisijos narius: Renata Balčiūnienė, Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos vyresnioji muzikos mokytoja, Diana Savanevičienė, Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriaus mokytoja, Inesa Rupeikienė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, Asta Černikauskienė, Kėdainių muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Vertinimo komisijos pirmininką  Edmundą Seilių, Lietuvos operos ir baleto teatro solistą. Sekretorę - Dalią Tumosaitę, respublikinės „Dainų dainelės“ komisijos sekretorę.

Paminėjo renginio pagrindinius rėmėjus – Jonavos rajono savivaldybę, Švietimo, kultūros ir sporto skyrių ir Jonavos Janinos Misčiukaitės meno mokyklą. Renginyje svečiavosi  Violeta Kolesnikienė ir Lina Paulavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistės, Laima Slovikienė, Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja.

L.e.p. mokyklos direktorė Rite Trimonienė padrąsino jauniausius atlikėjus, moksleivius konkursantus: „Aš užaugau su „Dainų dainele“ ir gerai žinau šį jaudulį“. Palinkėjo vaikams ir moksleiviams susikaupimo ir sėkmės, bei kantrybės laukiant savo pasirodymo. Gražiausius padėkos žodžius skyrė mokytojams ir paskelbė: „Te, prasideda Vokalinė šventė mūsų mokykloje!"

Tai buvo šaunus jaunųjų atlikėjų iš skirtingų miestų koncertas. Vakų ir moksleivių repertuare nesikartojo tos pačios dainos, muzika ar eilės. Negailėdama delnų plojau vaikinų duetui Dovydui Naraškevičiui ir Andriui Ivanovui iš Ukmergės, Želvos gimnazijos. Ne ką mažiau plojau ir jonavietei solistei Saulei Imbrasaitei, gitaristams Aleksandrui Dumiui ir Erikui Imbrasui. O jei man tektų rinktis, kuris pasirodymas patiko labiau? Būtų didžiulis galvos skausmas.

„Dainų dainelė-2020“ II etape, komisija perklausė 37 pasirodymus, kuriuose dalyvavo 116 jaunųjų atlikėjų iš Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Ukmergės. Komisija savo sprendimą, stipriausių atlikėjų pavardes, paskelbs po sausio 23 d.

Tai buvo labai nuostabi šviesi diena, nepakartojama šventė Jonavoje. Stilingas koncertų salės dekoravimas, floristika ir emblema. Puikūs svečiai ir jų dovanos atlikėjams. Ačiū, žiuri komisijai, už šypsenas ir nuoširdų palaikymą konkursantų pasirodymo metu. Mane maloniai nuteikė graži muzika ir dainos. Kokį poveikį muzika duoda žmogui? Manau didžiulį! Juk klausydami geros muzikos ir pasaulis tampa gražesnis, spalvingesnis. Mes patys daromės geresni vieni kitiems.

Dalyvių sarašą galite rasti čia.

Eitvydė Pranevičienė

Atnaujinta Antradienis, 21 January 2020 09:53
Web Analytics