Po pergalės Molėtuose, skaudus antausis namuose

Pirmadienis, 13 January 2020 08:26 Parašė

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL-Vikinglotto) į pabaigą artėja antrojo rato kovos. Jau šią savaitę bus sužaisti paskutinieji šio rato susitikimai. Po jų komandos pagal pajėgumą bus suskirstytos į dvi grupes. Jose ekipos tarpusavyje iki atkrentamųjų sužais dar po du ratus.

Labai jau banguotas buvo praėjęs savaitgalis BC „Jonava“ komandai. Nerijaus Zabarausko treniruojama ekipa Molėtuose 90:85 (18:27, 26:16, 23:23, 23:19) nugalėjo vietos „Ežerūną“. Rungtynėse Molėtuose šeimininkai pirmojo ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį ir susikrovė 9 taškų persvarą – 27:18.

Antrojo kėlinio pradžioje „Jonavos“ deficitas siekė 13 taškų, tačiau Martyno Linkevičiaus vedami svečiai spurtavo rezultatu 17:3 ir perėmė iniciatyvą – 35:34. Iki didžiosios pertraukos jonaviečiai išlaikė minimalų pranašumą – 44:43.

Po lygaus trečiojo rungtynių kėlinio intriga persikėlė į paskutines dešimt dvikovos minučių. Ketvirtis klostėsi taškas į tašką, o praktiškai kiekvienoje atakoje keitėsi pirmaujanti ekipa.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, „Ežerūnas“ turėjo trapią persvarą – 85:84. Visgi baudų metimus sumetęs Modestas Žaunieriūnas po komandos draugų perimto kamuolio pridėjo ir dvitaškį – 88:85.

Molėtų klubo krepšininkams vėl suklydus, jonaviečiai paskutinėmis susitikimo minutėmis ir dviem Igno Fiodorovo baudų metimais įtvirtino pergalę – 90:85.

BC „Jonava“: Kahlilas Thomasas 26 taškai (17 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 22, Martynas Linkevičius 16, Ignas Fiodorovas 14, Killvenas Samuelis 6, Juozas Balčiūnas 4, Redas Jakubauskas 2, Justas Vazalis taškų nepelnė, Nojus Pankratjevas nerungtyniavo.

Visgi, šeštadienį Jonavos sporto arenoje susirinkę žiūrovai buvo nusivylę, kai BC „Jonava“ sužaidė pačias blogiausias sezono rungtynes ir neturėjo nė menkiausios galimybės pasipriešinti „Gargždų“ klubui. Svečiams jonaviečiai pralaimėjo net 45 traškų skirtumu – 66:101 (16:19, 14:30, 16:26, 20:26). Tik Kahlilui Thomasui pavyko pelnyti dviženklį taškų skaičių (13).

NKL čempionate tvirtai pirmauja „Telšiai“ (24 pergalės ir 2 pralaimėjimai), Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-4). BC „Jonava“ (7 perg. Ir 19 pral.) užima tryliktąją vietą.

Sausio 19 d., ketvirtadienį, Jonavos sporto arenoje BC „Jonava“ susitiks su Mažeikių „Ereliai“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val.