Du pralaimėjimai

Pirmadienis, 16 December 2019 08:51 Parašė

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Vikinglotto-NKL) čempionate iš turnyrinės lentelės dugno išlipti niekaip negali BC „Jonava“. Nerijaus Zabarausko treniruojama komanda praėjusį savaitgalį sužaidė dar dvejas reguliaraus sezono rungtynes ir abejose teko pripažinti varžovų pranašumą.

Ketvirtadienį Jonavos sporto arenoje BC Jonava“ susitiko su Joniškio „Delikatesas“ klubu ir nusileido jam 76:81 (24:25, 10:25, 19:19, 23:12). Jonavos“ krepšininkai į duobę įkrito antrajame ketvirtyje, kuriame varžovams leido pelnyti 25 taškus, patys surinko 10 ir taip svečiams leido juos pranokti daugiau nei dvigubai.

Visgi šeimininkai nepasidavė ir prabudo lemiamame kėlinyje, kuriame bandė gelbėtis – per lemiamas 4 minutes spurtavo 13:2 (75:78), tačiau „Delikatesas“ po Eimanto Stankevičiaus ir Andriaus Globio baudų metimų šventė pergalę.

Nepaisant pralaimėjimo, įspūdingą pasirodymą naudingumo atžvilgiu surengė Martynas Pacevičius, per 28 minutes pelnęs 22 taškus (9/13 dvit., 4/7 baud. met.), atkovojęs 12 kamuolių, išprovokavęs 7 pražangas ir surinkęs 34 efektyvumo balus.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 22 (12 atk. kam., 34 naud. bal.), Martynas Linkevičius 17 (7 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 10 (12 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 8 (5 rez. perd.).

Šeštadienį jonaviečiai rungtyniavo Klaipėdoje su „Neptūnas-Akvaservis“ klubu. Tačiau šiame  mače Jonavos krepšininkams varžovams apie teigiamą rezultatą neleido net pagalvoti ir BC „Jonava“ šiems pralaimėjo net 66:99 (16:21, 14:27, 19:22, 17:29).

„Neptūnas-Akvaservis“ jau antrojo kėlinio pradžioje po Mato Vaitkaus metimo įgijo dviženklę persvarą (26:16). Nojus Mineikis vėliau įskraidino du tritaškius metimus iš eilės, Dovydas Romančenka pridėjo vieną ir šeimininkų pranašumas išaugo iki rekordinio 19 taškų (41:22).

Po didžiosios pertraukos skirtumas tik didėjo, kol komandas skyrė ir trisdešimties taškų riba.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 19, Kahlilas Thomasas 14, Redas Jakubauskas 11 (6 rez. perd).

Po eilinių susitikimų, čempionate pirmauja „Telšiai“ (18 pergalių ir 2 pralaimėjimai), Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4), „Šilutė“ (16-5)... BC „Jonava“ (5-16) užima keturioliktąją vietą.

Gruodžio 19 d., ketvirtadienį, Jonavos sporto arenoje BC „Jonava“ susitiks su Kauno „Žalgiris-2“ klubu“. Rungtynių pradžia 18.00 val., o  gruodžio 20 d., penktadienį, jonaviečiai taip pat arenoje žais su Minsko „Tsmoki-2“ ekipa. Rungtynių pradžia 18.00 val.