Paskelbtas Futbolas

Svečiuose „Vikingai“ pademonstravo savo raumenis

Pirmadienis, 16 December 2019 08:41 Parašė

Paskutiniu metu Lietuvos Optibet futsal A lygos čempionate ne itin sekėsi Jonavos „Vikingai“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Aurimas Mockus) komandai. Jonaviečiai iš eilės net ketverias rungtynes žaidė Jonavos sporto arenoje, tačiau net trejose teko pripažinti varžovų pranašumą. Praėjusią savaitę jonaviečiai savo aikštelėje 2:3 turėjo pripažinti sostinės FC „Turbotransfers“ ekipos pranašumą, nors eigoje „Vikingai“ pirmavo 2:0.

Sekmadienį „Vikingai“ sužaidė paskutiniąsias pirmojo rato rungtynes. Jie  tądien Akmenėje rungtyniavo su „Akmenė“ klubu. Šiame mače ekipai dėl praėjusiose rungtynėse gautos raudonos kortelės negalėjo padėti Benas Spietinis, taip pat Martynas Stankevičius Visgi, Jonavos salės futbolininkams  pavyko pademonstruoti solidų žaidimą bei pagaliau pasiekti užtikrintą pergalę.

Jau pirmojoje susitikimo pusėje jonaviečiai žengė tvirtą žingsnį pergalei pasiekti. Vieną po kito du įvarčius įmušė Marius Ganusauskas, o į pusėjus kėliniui Almantas Vansevičius leido „Vikingams“ pirmauti 3:0. Jonavos futbolininkai rinko įvarčius, o šeimininkai – pražangas ir geltonas korteles. Baigiantis pirmajam kėliniui 6 m baudinį realizavo Paulius Osauskas (4:0), kuris su šiuo įvarčiu tapo vienu rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Tuo tarpu puikiai rungtynes sužaidęs M. Ganusauskas į savo sąskaitą įsirašė „hetriką“. 25 min. jo tikslus smūgis rezultatą pavertė triuškinančiu (5:0). Akmenės komandai nebebuvo kur trauktis ir didesnį dėmesį ėmė skirti puolimui. Jiems  pavyko pelnyti du įvarčius, bet tai buvo viskas, ką tądien galėjo nuveikti šeimininkai. Po praleisto antrojo įvarčio (5:2), reabilitavosi „Vikingų“ vartininkas Egidijus Žagaras, kur jau ne vieną kartą pademonstruoja puolėjo savybes. Paskutinę mačo minutę jis sugebėjo nubėgti iki varžovų vartų ir pelnyti savo antrąjį įvartį sezone. „Vikingai“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 6:2.

„Vikingai“ sudėtis – E. Žagaras, Gytis Vasylius, Artūras Rocys, Lukas Čepkauskas, Lukas Sipavičius, Almantas Vansevičius, Paulius Osauskas, Marius Ganusauskas, Eisvinas Utyra, Andrius Skorupskas.

Kiti rezultatai: Vilniaus FC „Turbotransfers“ – Vilniaus Dailės akademija (VDA) 4:2, Panevėžio „Sportidus“ – Gargždų „Pramogos-SC“ 4:7, FA „Šiauliai“ – Mažeikių FK „VIP“ 5:3.

Po šių susitikimų futsal A lygos turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Bekentas 7 0 0 7 12-42 0

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja jau net penki salės futbolininkai. Po 10 įvarčių savo sąskaitoje turi Edgaras Baranauskas („VIP“), Artūr Juchno („Vytis“), Rokas Gedminas („Akmenė“), Valdas Pocevičius („Pramogos-SC“) bei jonavietis Paulius Osauskas.

Pastaruoju metu pasikeis ir turnyrinė lentelė, nes Vilniaus „Bekentas“ paskelbė, jog traukiasi iš futsal A lygos čempionato. Kadangi ekipa nebus sužaidusi 50% rungtynių, tai kitoms ekipos taškai bus anuliuojami.

Gruodžio 22 d., sekmadienį, „Vikingai“ antrąjį čempionato ratą pradės rungtynėmis Šiauliuose su FA „Šiauliai“ klubu (14.00 val.).