Užstrigęs puolimas atnešė antrą nesėkmę iš eilės

Pirmadienis, 25 November 2019 08:25 Parašė

Šią savaitę Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaisti dviejų turų susitikimai. Puikiai sezoną pradėję Jonavos „Vikingai“ (vadovas Aironas Morkūnas, treneris Aurimas Mockus) pasiekė tris pergales iš eilės. Tačiau šią savaitė Jonavos salininkų taikiklis  nusimušė ir per du mačus sugraibė vos vieną įvartį.

Po nesėkmės prieš Kauno „Vytį“ (0:3), Jonavos sporto arenoje sekmadienio vakarą varžėsi su Gargždų „Pramogos-SC“ klubu, kuris pernai taip pat pasiekė aukštų rezultatų. Šiemet gargždiškiai dar tik įsibėgėja renkant taškus.

Jau šeštąją minutę „Vikingų“ žaidėjas Benas Kudirka privertė svečius žaidimą pradėti iš aikštės vidurio. Visgi, kaip parodė vėlesni įvykiai, jonaviečiai ir liko su šiuo vieninteliu įmuštu įvarčiu. Tuo tarpu svečiai dar pirmojoje rungtynių pusėje turėjo ne vieną realią progą pasižymėti.

Pirmajame kėlinyje jie išnaudojo dvi šeimininkų klaidas, o po pertraukos pridėjo dar du tikslius smūgius ir privertė „Vikingus“ kapituliuoti savoje aikštelėje rezultatu 1:4 (1:2).

„Vikingai“ sudėtis – Egidijus Žagaras, Martynas Stankevičius, Arnas Paškevičius, Sahib Mammadov, Paulius Osauskas, Marius Ganusauskas, Benas Kudirka, Lukas Sipavičius, Artūras Rocys, Andrius Skorupskas, Gustas Jaskutis.

Kiti penktojo turo rezultatai: FA „Šiauliai“ – Panevėžio „Sportidus“ 8:0, „Akmenė“ – Vilniaus „Bekentas“ 8:4, Kauno FK „Vytis“ – Vilniaus FC „Turbotransfers“ 9:5, Vilniaus Dailės akademija (VDA) – Mažeikių FK „VIP“ 5:5.

Po šių susitikimų futsal A lygos turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

10 Sportidus 5 0 0 5 9-25 0

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja po 7 įvarčius įmušę Edgaras Baranauskas („VIP“), Tomas Rakašius („Akmenė“) ir Deividas Lukošius („Pramogos-SC“).

Kitą savaitę vyks eilinis čempionato  turas, tačiau Jonavos „Vikingų“ rungtynės sporto arenoje su Mažeikių FK „VIP“ nukeltos  iš gruodžio 1 d. į gruodžio 4 d., trečiadienį. Rungtynių pradžia 20.30 val.

Gruodžio 8 d., sekmadienį, 18.00 val. „Vikingai“ taip pat Jonavos sporto arenoje varžysis su Vilniaus Dailės akademija (VDA).