Paskelbtas Krepšinis

Dukart pralaimėjo „Perlui“

Pirmadienis, 25 November 2019 08:19 Parašė 

2019-2020 metų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL-Vikinglotto) tarp penkiolikos komandų paskutiniojoje vietoje žengia BC „Jonava“ klubas (treneris Nerijus Zabarauskas), kuris šiuo metu į komandą pasikvietė pastiprinimo. Praėjusį sezoną „Jonavos“ klube užbaigęs 20-metis 204 cm ūgio aukštaūgis Grantas Vasiliauskas grįžta į Jonavą. Krepšininkas 2019-2020 m. sezoną pradėjo Talino „Universiteto“ klube, tačiau Estijoje G. Vasiliauskas neužsibuvo. Bendrame Latvijos ir Estijos krepšinio čempionate po 21 minutę ir įmesdavo po 5,8 taško, atkovodavo 3,8 kamuolio, atlikdavo 1,4 perdavimo bei rinkdavo 5,4 naudingumo balo.

Pastiprinimo NKL čempionato kovoms besidairęs „Jonavos“ klubas sudarė sutartį ir su 29 metų 208 cm ūgio kauniečiu Tautvydu Šležu. Vidurio puolėjas į Jonavą atvyksta su didžiuliu aukšto lygio patirties Lietuvos bei užsienio krepšinyje bagažu. Praėjusį sezoną T. Šležas pradėjo antrosios Vokietijos krepšinio lygos Baunacho „Young Pikes“ klube ir vasarį persikėlė į Tartu „Ulikool“ klubą, kuriame jau rungtyniavo Arnas Velička ir Julius Kazakauskas.

Aukštaūgis bendroje Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje per sužaistas 12 rungtynių pelnydavo po 9,3 taško bei atkovodavo po 9,5 kamuolio.

NKL čempionate praėjusią savaitę baigėsi pirmasis ratas ir iš karto prasidėjo antrasis, todėl komandos tarpusavyje susitiko po du kartus. BC „Jonava“ dukart svečiuose ir namuose sužaidė su Vilniaus „Perlas“ klubu.

Pirmosiose rungtynėse Vilniuje jonaviečiai varžovams nusileido 78:98, o namuose pačioje mačo pabaigoje neatlaikė varžovų ir vėl pralaimėjo rezultatu 73:80.

Čempionate pirmauja „Telšių“ klubas, per 15 rungtynių iškovojęs 13 pergalių. BC „Jonava“ savo sąskaitoje turi 3 pergales ir užima  paskutiniąją, penkioliktąją, vietą.

Lapkričio 27 d., trečiadienį, Jonavos sporto arenoje BC „Jonava“ susitiks su Taragės krepšinio klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val.

GYTIS RAMANAUSKAS

Web Analytics