Paskelbtas Miesto naujienos

Keičiasi VMI Jonavos padalinio adresas

Ketvirtadienis, 21 November 2019 15:36 Parašė 

2019 m. lapkričio 18 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo lapkričio 25 d. Jonavos padalinys perkeliamas į naujas patalpas. Visos paslaugos mokesčių mokėtojams bus teikiamos adresu Žeimių g. 5, Jonava.

„Teikdami paslaugas siekiame ne tik aukščiausios aptarnavimo kokybės, bet ir efektyviai panaudoti institucijos turimus išteklius. Jonavos padalinio perkėlimas užtikrins geresnes, asmens duomenų saugą garantuojančias, mokesčių mokėtojų aptarnavimo sąlygas, taip pat leis sumažinti patalpų išlaikymo kaštus“, - sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad Kauno AVMI Jonavos padalinys įsikurs miesto centre, netoli dabartinių patalpų, o dėl vykdomų perkėlimo darbų gyventojai nepatirs jokių nepatogumų.

Jonavos padalinyje mokesčių mokėtojai laukiami pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais - nuo 8 iki 15:45 val. Dirbama be pietų pertraukos.

Gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis. Aktualią informaciją ir paslaugas sistemoje Mano VMI gali rasti įvairią veiklą vykdantys gyventojai: ūkininkai turi galimybę lengvai stebėti naujausią informaciją apie gazolių, skirtų naudoti žemės ūkyje, likučius, gyventojai gali greitai ir paprastai įsigyti verslo liudijimą ar įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą.

Mano VMI taip pat pateikiama informacija apie  nesumokėtus mokesčius, priskaičiuotus delspinigius, susidariusias mokesčių permokas. Šioje sistemoje tiek gyventojai, tiek juridiniai asmenys taip pat gali perduoti mokesčių administratoriui svarbius dokumentus.

Kauno AVMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

VMI inf.

Web Analytics