Policininkai reagavo greitai

Ketvirtadienis, 21 November 2019 15:28 Parašė 

Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai praėjusią savaitę operatyviai sulaikė įtariamuosius, sužalojusius ir apiplėšusius garbingo amžiaus moterį. Jiems abiem pareikšti įtarimai dėl įvykdyto plėšimo.

Lapkričio 12 d. apie 12 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, kad Jonavoje, Kosmonautų g., moterį (g. 1938 m.), lipančią laiptais, pasivijo vyras, kuris moterį pastūmė ir pagrobė rankinę. Toje rankinėje buvo ne tik moters pinigai, įvairūs smulkūs daiktai, bet ir dokumentai. Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai nedelsiant sureagavo į gautą pranešimą ir netrukus sulaikė ir į areštinę pristatė du įtariamuosius: vyrą, gimusį 1976 m., ir moterį, gimusią 1977 m. Abu buvo neblaivūs: moteriai nustatytas 2,30 (vidutinis) girtumo laipsnis, o vyrui 3,20 (sunkus) girtumo laipsnis.

Abiems asmenims pareikšti įtarimai dėl pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d., dėl plėšimo. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Policijos inf.