Jonavos krepšinio komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Pirmadienis, 04 November 2019 08:18 Parašė

Dvi nesėkmes iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė „Jonavos“ krepšininkai. Praėjusį ketvirtadienį jonaviečiai Šilutėje rezultatu 88:99 (25:24, 19:22, 13:22, 31:31) turėjo pripažinti „Šilutės“ klubo pranašumą.

„Jonavos“ krepšininkai pirmajame ketvirtyje po Justo Vazalio ir Modesto Žaunieriūno taškų bandė atsiplėšti nuo šeimininkų (18:13), tačiau iki kėlinio pabaigos „Šilutė“ sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki minimumo – 24:25.

Antrajame kėlinyje pirmuosius taškus jonaviečiai pelnė tik po trijų minučių tylos, o „Šilutė“ jau pirmavo – 30:27. Netrukus skirtumas tarp komandų dar paaugo – 34:27. Martyno Pacevičiaus pastangomis „Jonava“ artėjo prie „Šilutės“, o po Nojaus Pankratjevo ir M. Žaunieriūno tritaškių svečiai atsiliko nežymiai – 44:46.

„Jonavos“ puolimas strigo trečiojo ketvirčio pradžioje, o „Šilutė“ greitai susikrovė dviženklę persvarą – 47:57. Juozas Balčiūnas ir Kahlilas Thomasas mažino svečių atsilikimą iki 4 taškų – 55:59, tačiau kėlinį „Šilutė“ užbaigė spurtu 9:2 ir vėl nutolo – 57:68.

Lemiamo ketvirčio metu „Šilutė“ surinko dar 9 taškus be atsako – 77:57. Skirtumui tarp komandų išaugus iki triuškinamo, jonaviečiai visiškai rankų nenuleido ir susitikimo pabaigoje sumažino atsilikimą iki 11-os – 88:99.

„Jonava“: Justas Vazalis 21 taškas, Kahlilas Thomasas 19, Modestas Žaunieriūnas 15, Juozas Balčiūnas 14, Martynas Pacevičius 13, Nojus Pankratjevas 4, Ianas Gardeneris 2, Redas Jakubauskas taškų nepelnė.

„Šilutė“:  Byronas Sanfordas 20 taškų, Evaldas Džiaugys 17, Simonas Serapinas 15, Andrius Gaidys 12, Kemalas Canbolatas 11.

Šeštadienį „Jonava“ ekipa savo aikštelėje įsirašė ketvirtąją nesėkmę iš eilės, kai 71:81 (17:16, 20:17, 17:22, 17:26) nusileidę Telšių“ klubą.

Permainingai susiklosčiusiame mače pagrindiniai mačo įvykiai sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje po Mindaugo Stašio dvitaškio „Telšiai“ pirmavo – 59:54.

Po Justo Vazalio ir Juozo Balčiūno taškų taškų šeimininkai jau buvo priekyje – 61:59.

Komandos kurį laiką keitėsi taikliais metimais, tačiau „Telšiai“ netrukus vėl susikrovė 5 taškų persvarą – 68:63.

Rezultatą padėjo išlyginti J. Balčiūno tritaškis ir Martyno Pacevičiaus taškai – 68:68.

Visgi „Telšiai“ suorganizavo eilinį savo spurtą – 75:68.

Nors Modestas Žaunieriūnas tritaškiu bandė atkurti intrigą (71:75), du „Telšių“ tritaškiai kėlinio pabaigoje nusrendė rungtynių likimą – 71:81.

Jonavos „Jonava“: Kahlilas Thomasas 25 (14 atk. kam.) taškų, Justas Vazalis ir Juozas Balčiūnas po 11, Martynas Pacevičius 10, Modestas Žaunieriūnas 7, Nojus Pankratjevas 6, Ianas Gardeneris 1, Redas Jakubauskas taškų nepelnė.

Telšių „Telšiai“: Ignas Razutis 20 taškų, Gytis Sirutavičius 19, Mindaugas Norkus 13, Ovidijus Kaminskis 11.

Kiti rezultatai: „Telšiai“ – Kauno „Žalgiris-2“ 92:62, Šakių „Vytis“ – Joniškio „Delikatesas“ 82:81, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ 75:76, Šilalės „Lūšis“ – „Gargždai“ 78:68, Mažeikių „Ereliai“ – Molėtų „Ežerūnas“ 64:78, Tauragės krepšinio klubas – Vilniaus „Perlas“ 71:83, Vilniaus „Perlas“ – Palangos „Kuršiai“ 73:81, „Ežerūnas“ – Tauragės KK 86:78, „Gargždai“ – „Ereliai“ 97:76, „Neptūnas-Akvaservis“ – „Lūšis“ 77:82, „Delikatesas“ – „Sūduva-Mantinga“ 79:66, „Žalgiris-2“ – „Vytis“ 89:86.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai):

15 Ereliai 9 2 7 626-764

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį, Jonavos sporto arenoje, BC „Jonava“ susitiks su Molėtų „Ežerūnas“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val.