Su varžovais – po pergalę ir pralaimėjimą

Pirmadienis, 21 October 2019 08:42 Parašė

Praėjusią savaitę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) buvo sužaisti 5-asis ir 6-asis turai. Šiuose turuose Jonavos krepšinio komanda su varžovais pasidalino po pergalę.

Visgi, BC „Jonava“ pastaruoju metu abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su šiame sezone komandoje debiutavusiu 20-mečiu Justinu Leganovič. Be to, nesėkmę jonaviečiai patyrė savo aikštelėje, kai sporto arenoje 72:74 (28:19, 18:16, 10:22, 16:17) pripažino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ klubo pranašumą.

„Jonava“ -  Kahlilas Thomasas 16 (8 atk. kam.), Amisis Kapinga 11, Martynas Pacevičius 10.

BC „Jonava“ (2-3) ekipa iškovojo antrąją pergalę VIKINGLOTO-NKL čempionate. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai svečiuose 83:81 (15:25, 21:19, 24:20, 23:17) įveikė Joniškio „Delikateso“ (1-5) ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė „Delikateso“ krepšininkai, kurie, vedami Eimanto Stankevičiaus ir Šarūno Valuntos, jau pirmajame kėlinyje susikrovė 10 taškų pranašumą (25:15), kurį antrojo kėlinio metu varžovams leido sumažinti tik iki 8 (44:36).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai: Kahlilas Thomasas pelnė 8 taškus iš eilės, po tris taškus pridėjo Nojus Pankratjevas ir Justas Vazalis, o „Jonavos“ ekipą nuo varžovų skyrė vos 2 taškai (53:55). Grąžinta intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Likus rungtyniauti 17 sekundžių Justo Vazalio taiklūs baudų metimai „Jonavos“ komandą nuo varžovų nutolino per 3 taškus (82:79).

„Delikateso“ ekipa taip pat atsakė taikliais Airido Giedraičio baudų metimais. Šeimininkai buvo priversti varžovus stabdyti pražangomis. Ir nors Justas Vazalis pataikė tik vieną baudą (83:81), „Delikatesas“ per likusias 5 sekundes užpulti nesugebėjo.

„Jonava“: Ianas Gardeneris 19 (4 rez. perd.), Kahlilas Thomasas 17 (9 atk. kam., 4 per. kam.) Modestas Žaunieriūnas 15, Nojus Pankratjevas 13, Justas Vazalis 12.

Kiti rezultatai:  Kauno „Žalgiris-2“ – „Delikatesas“ 94:92, „Šilutė“ – „Gargždai“ 92:85, „Telšiai“ – Molėtų „Ežerūnas“ 98:71, Šakių „Vytis“ – Vilniaus „Perlas“ 84:99, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Palangos „Kuršiai“ 87:70, Šilalės „Lūšis“ – Palangos „Kuršiai“ 75:80, „Šilutė“ – „Neptūnas-Akvaservis“ 95:99, Tauragės KK – Mažeikių „Ereliai“ 91:80, „Kuršiai“ – „Lūšis“ 83:85, „Perlas“ – „Sūduva-Mantinga“ 73:80, „Ežerūnas“ – „Vytis“ 79:76, „Gargždai“ – „Telšiai“ 79:87.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai):