„Bonus“ šokėjų sėkmė

Antradienis, 15 October 2019 09:06 Parašė

Sezonui tik prasidėjus, praėjusį sekmadienį (spalio 6 d.), Garliavos sporto arenoje įvyko kasmetinės tarptautinės reitingo varžybos „Rudens Taurė 2019“, kurios kasmet suburia gausybę sportinių šokių profesionalų ir žiūrovų. Varžybos buvo sėkmingos šokių klubo „Bonus“ šokėjams:

Vaikai E3 grupėje Augustas Moročka - Simona Jefimenkaitė buvo absoliučiai geriausi.  Gabrielius Mituzas - Ema Kalpokaitė užėmė 2 vietą.

Vaikai E3 vyresnių grupėje Aidas Pupius - Toma Baltramonaitytė laimėjo 1 vietą, o vaikai E4 Simonas Kontenis - Rūta Pupinytė tapo antri. Šokėjams sunkus darbas atsipirko, jie džiaugiasi puikiais rezultatais.

Tarp gausybės varžybose ne tik iš Europos, bet ir iš tokių retų šalių kaip Lesoto ar Azerbaidžano dalyvavusių teisėjų, teisėjavo ir jonavietis Sergejus Jefimenka.