Pirmoji Jonavos krepšininkų pergalė

Pirmadienis, 14 October 2019 09:02 Parašė

Pirmąją pergalę naujajame Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) sezone iškovojo „Jonava“ klubas, Kaune rezultatu 76:67 (21:18, 18:14, 19:18, 18:17) įveikęs iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Žalgirio-2” ekipą.

Jonavos krepšininkai po trimis taškais laimėto pirmojo rungtynių ketvirčio (21:18), kovojo taškas į tašką su žalgiriečiais beveik viso antrojo ketvirčio metu, tačiau Nojaus Pankratjevo tritaškis ir Iano Gardenerio metimas padėjo ryškiau atitrūkti nuo varžovų po pirmosios mačo dalies – 39:32.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai grėsmingai artėjo prie svečių – 43:45. Sudėtingu metimu vėl tritaškį pataikė N. Pankratjevas, o po Justo Vazalio ir Martyno Pacevičiaus taškų ekipas skyrė dviženklis skirtumas – 58:48.

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje svečiai sėkmingai atlaikė šeimininkų bandymus perlaužti dvikovos eigą į savo pusę bei šventė pirmąją pergalę sezone.

„Jonava“ komandai taškus pelnė:  Justas Vazalis - 15, Ianas Gardeneris ir Kahlilas Thomasas - po 14, Nojus Pankratjevas - 11, Martynas Pacevičius - 9, Modestas Žaunieriūnas - 6, Amisi Kapinga - 5, Redas Jakubauskas - 2, Arminas Kleišys taškų nepelnė.

„Žalgiris-2”: Erikas Venskus 15, Vitalijus Kozys 13 (15 atk. kam.).

Kiti rezultatai: Joniškio „Delikatesas“ – „Šilutė“ 84:88, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ – „Telšiai“ 80:66, Molėtų „Ežerūnas“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ 80:88, Vilniaus „Perlas“ – Šilalės „Lūšis“ 107:78, Palangos „Kuršiai“ – Mažeikių „Ereliai“ 84:101, „Gargždai“ – Šakių „Vytis“ 101:99 (po pratęsimo), Tauragės KK – Palangos „Kuršiai“ 75:57, „Lūšis“ – „Ežerūnas“ 56:72, „Sūduva-Mantinga“ – „Gargždai“ 85:76, „Vytis“ – „Neptūnas-Akvaservis“ 88:98, „Telšiai“ – „Delikatesas‘ 75:66, „Šilutė“ – „Žalgiris-2“ 80:77 (po pratęsimo), „Ereliai“ – „Perlas“ 77:71.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, įmesti-praleisti taškai, taškai):

15 Lūšis 4 0 4 294-371 4

BC „Jonava“ praėjusią savaitę sužaidė tik vienerias NKL čempionato rungtynes, nes lygoje rungtyniauja nelyginis komandų skaičius. Kiekviename ture nerungtyniaujanti komanda dalyvauja Lietuvos ir Baltarusijos turnyre bei susitinka su Minsko „Tsmoki-2“ klubu. Būtent jonaviečiai su šia komanda rungtyniavo sekmadienį ir nusileido jai rezultatu 70:77 (22:17, 16:19, 11:20, 21:21).

Jonavos komandos gretose Redas Jakubauskas ir Martynas Pacevičius pelnė po 13, Kahlilas Thomasas 11  taškų.

Spalio 17 d., ketvirtadienį, Jonavos sporto arenoje BC „Jonava“ susitiks su Klaipėdos „Nafta-Akvaservis“ ekipa. Rungtynių pradžia 18.00 val.