Paskelbtas Aktualijos

Langų remonto grupė: pataria apie plastikinių langų priežiūrą ir remontą

Penktadienis, 11 October 2019 10:22 Parašė 

Norintiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų! Norintiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Šios įmonės  komanda atlieka  langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų ( orlaidžių atmaina, išspręsite  patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus. 

Norint saugoti šilumą namuose,  bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines.

Guminių tarpinių eksploatacijos  laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, lengvai patenka drėgmė į patalpas.

Guminėms  tarpinėms, būtina papildoma priežiūra .

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines.

langu tarpine q lonVokiškai  „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama  5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0.033 w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinė atspari ultravioletiniasms saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl Jums nebereikės perstatinėti langų mechanizmo  į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus ir 10 metų ir daugiau jie jums vėl tarnaus, kaip nauji.

Jei jūsų langas uždarant ar atidarant vis už kažko kliūna, ar lango rankenėlė sunkiai ar nepilnai užsilenkia tai vienas iš požymių , kad jūsų langai  reikalauja  meistro pagalbos.

Iki spalio 30 d. vykdoma  akcija, nemokamoms  konsultacijoms bei rekomendacijoms. Išsikvietus mūsų specialistą taikysime nuolaidas darbams. Pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamas konsultacijas, jums tai nieko nekainuos. O kas pageidaus paslaugų, galės ir užsisakyti. Taip pat galite užsisakyti tik reikalingas medžiagas ir darbus atlikti galite patys. Darbus atliekame per 1-2 savaites. Tvarkant visus langus, bus taikomos nuolaidos  iki 30 proc.

Logo tipas universalus

Tel.: 8-604 24268, 8-606 93229 

www.remvalus.com 

Atnaujinta Penktadienis, 11 October 2019 10:28
Web Analytics