Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Sportas

Teniso turnyrui artėjant

Antradienis, 17 September 2019 08:44 Parašė 

Dar praėjusių metų spalio mėnesį, Jonavos lauko teniso entuziastas ir puoselėtojas Vytautas Drungilas pakvietė visus norinčius šios sporto šakos mėgėjus į Jonavos dvejetų teniso turnyrą. Kaip teigė V. Drungilas, po surengto turnyro Ervinui Songailai atminti, visiems kolegoms gimė tokia mintis, kad reiktų tokio turnyro, nes paskutiniu metu varžybų žiemos metu sumažėjo. Turnyras vyko iki kovo pabaigos, todėl jau šį rudenį vėl bus  surengtas panašus teniso turnyras.

Teniso entuziastas V. Drungilas vėl  kviečia teniso mėgėjus į artėjantį dvejetų turnyrą. Jis prasidės spalio mėnesį ir tęsis iki kitų metų (2020 m.) vasario – kovo mėnesių. Privaloma sužaisti vieną susitikimą per dvi savaites.  Išsiaiškinus stipriausius  grupėse, bus rengiami finalai.  Aikštele, kamuoliais ir konkrečiu žaidimo laiku rūpinasi patys žaidėjai ( išskyrus finalus). 

Organizatoriai prašo pranešti apie dalyvavimą tel. 868718258, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar pm facebook zinute iki rugsėjo 22 d.  Būtų smagu, kad registruotųsi poros. Jei kas neturi ir neranda,  poros bus suskirstytos burtų keliu. Kaina  25 Eur žmogui (50 Eur porai). 

Jau dabar aišku, jog stipriausi rajono teniso žaidėjai jau užsiregistravo, tačiau organizatoriai tikisi  sulaukti žaidžiančių nuo vienerių iki trejų metų. Svarbiausia ir tai, jog pagal pajėgumą žaidėjai rungtyniaus atskiruose pogrupiuose.

Visi norintys išmėginti savo pajėgumą, prašome registruotis nurodytais rekvizitais.

GYTIS RAMANAUSKAS

Web Analytics