Paskelbtas Futbolas

Įtikinama persvara paversta dviem įvarčiais

Antradienis, 03 September 2019 10:52 Parašė 

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų futbolo čempionato (35+) Aukštaitijos regione į pabaigą artėja ir trečiasis ratas. Šiemet regione varžosi keturios komandos, kurios sužaidė aštuntojo turo susitikimus. Nors dar ekipoms liko sužaisti po vienerias rungtynes, tačiau jau dabar aiškios galutinės vietos.

Dar po ankstesnių rungtynių buvo aišku, kad Jonavos „Klevo“ futbolo senjorai yra užsitikrinę antrąją vietą. Ši pozicija dar labiau buvo įtvirtinta trečiadienio pavakarę, kai jonaviečiai Ukmergėje sėkmingai pabaigė savo mačą su „Vienybės“ vienuolike.

Susitikime tik vieną kartą „Klevo“ vartininkas turėjo galimybę gelbėti komandą nuo varžovų pavojingo momento, nes šeimininkai daugiau nieko taip ir nesukūrė. To nepasakysi apie Jonavos ekipą, kurios žaidėjai galėjo tik nusivilti neišnaudoję daugybę progų pasižymėti.

Visgi, pergalę pasiekti pavyko, abiejuose kėliniuose įmušdami aikštelės šeimininkams po vieną įvartį. Pirmąjį pelnė Linas Korsakas, o antroje rungtynių pergalę įtvirtino Arūnas Antanavičius.

„Klevas“ laimėjo rungtynes rezultatu 2:0, o šiame susitikime paskutines savo rungtynes už trisdešimt penkerių ir vyresnių grupę sužaidė Algirdas Ramonas. Šis futbolo senjoras žais kur kas vyresnių 50+ ar 60+ amžiaus grupėse.

Aukštaitijos regione pirmą vietą jau užsitikrinusi Alytaus „Dainavos senjorai“ prarado pirmuosius taškus, kai Kėdainiuose minimaliu skirtumu 0:1 nusileido „Nevėžiui“.

Aukštaitijos regiono turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Dainavos senjorai 8 7 0 1 28-7 21
2 Klevas 8 5 1 2 18-10 16
3 Nevėžis 8 2 2 4 8-22 8
4 Vienybė 8 0 1 7 6-21 1

Rezultatyviausi žaidėjai:
Tomas Jeruševičius ("Dainava") 6
Jevgenijus Medvedevas ("Klevas") 5
Denisas Šichranovas ("Klevas") 4
Martynas Biržinis ("Dainavos senjorai") 3
Virginijus Miknevičius ("Dainavos senjorai") 3

Paskutiniąsias rungtynes regione „Klevas“ rugsėjo 4 d. rungtyniaus Alytuje su „Dainavos senjorais“.

GYTIS RAMANAUSKAS

 

Web Analytics