Paskelbtas Futbolas

„Klevo“ senjorai sutriuškino kaimynus

Pirmadienis, 26 August 2019 08:23 Parašė

2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų (35+) futbolo pirmenybių Aukštaitijos regione varžosi keturios komandos, kurios sužaidė septintojo turo susitikimus. Tai reiškia, kad prasidėjo trečiasis ratas ir ekipos sužais dar po trejas rungtynes.

Po paskutinių pralaimėtų rungtynių prieš Alytaus „Dainavos senjorus“, atsitiesė Jonavos „Klevo“ futbolininkai. Jonavos senjorai dirbtinės dangos aikštelėje varžėsi su Kėdainių „Nevėžiu“, kuris šiame regione vis dar turėjo galimybę užlipti į antrąją poziciją. Visgi, savoje aikštelėje žaidę „Klevo“ senjorai pademonstravo solidų žaidimą.

Nors atrodė, jog pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai taip ir nepavyks pasižymėti, bet per paskutines kėlinio minutes „atsirišo“ svečių vartai. Iš pradžių jonaviečių gretose pasižymėjo ką tik aikštėje pasirodęs Jevgenijus Medvedevas, o ne už ilgo ir Marius Regelskis.

Trečiadienio vakarą „Klevo“ senjorai už varžovus pasirodė žymiai pajėgesni. Aišku, kėdainiečiai surengė ne vieną pavojingą ataką. Puikiai vartus gynė Irmantas Kovalenko, o ir gynėjai neleido lengvai jaustis svečiams. Įpusėjus antrajam kėliniui mačo nugalėtojas tapo aiškus. Puolime patikimai savo progas realizavo J. Medvedevas, kuris pridėjo dar du tikslius smūgius, įsirašydamas „hetriką“. Dar vieną ataką rezultatyviai baigė Denisas Šichranovas ir „Klevas“ šventė pergalę rezultatu 5:0.

Kitame mače Alytaus „Dainavos senjorai“ 3:0 įveikė Ukmergės „Vienybę“.

Šis rezultatas jau užtikrino jonaviečiams antrąją vietą prieš atkrintamąsias varžybas, kai komandos susitiks pusfinaliuose.

Aukštaitijos regiono turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

Virginijus Miknevičius ("Dainavos senjorai") 3

Likusias dvejas trečiojo rato rungtynes „Klevas“ žais išvykose. Rugpjūčio 28 d., trečiadienį, nuo 18.30 jonaviečiai Ukmergėje rungtyniaus su „Vienybe“, o rugsėjo 4 d. – Alytuje su „Dainavos senjorais“.