Šachmatininkų vasaros kovos

Penktadienis, 23 August 2019 10:51 Parašė

Vasaros šachmatų fiesta pasibaigė penktuoju turnyru, skirtu Baltijos keliui. Varžybos vyko Jeronimo Ralio gimnazijoje. Žaidėjams buvo skirta po 15 min. kiekvienai partijai. Dėl pirmos vietos varžėsi Andrius Kupčiūnas ir Ivan Astreiko. Jie surinko po lygiai taškų. Paskaičiavus pagal koeficientą, pirmą vietą laimėjo A.Kupčiūnas, antrą - I.Astreiko. Trečias buvo Saulius Barauskas. Prizininkams buvo uždėti medaliai.

Vasaros šachmatų fiestos turnyruose iš viso dalyvavo 11 žaidėjų. Vieni dalyvavo visuose penkiuose turnyruose, kiti - pagal galimybes. Jau po trečio turnyro buvo manoma, kad A.Kupčiūnas taps nugalėtoju, ir įžvalgos pasitvirtino su kaupu. Andrius, surinkęs 27 su puse taško, tapo vasaros fiestos nugalėtoju ir smarkiai pakėlė kartelė kitiems. Antrą vietą su 16 taškų pelnė Darius Kilmanas. Vyriausias Jonavos rajono šachmatininkas I.Astreiko, surinkęs 15 taškų, iškovojo trečią vietą. Fiestos prizininkams buvo įteiktos taurės. Reikia pagirti S.Barauską, kuris, galėjęs dalyvauti tik trijuose turnyruose, iškovojo penktą vietą. Ivanas Maksimcevas buvo ketvirtas. Du pastarieji pasipuošė medaliais.