Rajono pirmenybės: lyderio pirmoji nesėkmė sugrąžino intrigą

Antradienis, 20 August 2019 10:05 Parašė

2019 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse baigėsi antrasis ratas, tačiau varžybose dar nesužaistos vienerios rungtynės tarp „Viltis“ ir „Ultros“ komandų. Tačiau jau dabar po šio turo mačų paaiškėjo, kad pirmenybėse išlieka intriga dėl lyderio pozicijos.

Ilgą laiką pirmenybėse be nuostolių rungtyniavę „Vilties“ futbolo mėgėjai ne tik prarado pirmuosius taškus, bet apskritai, patyrė pirmąją nesėkmę. Būtent susitikime su „Gaschema“ lėmė ar pastaroji ekipa bei kitos dvi varžovės turės bent teorines galimybes toliau kovoti dėl pirmosios pozicijos. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, bet po pertraukos rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas realizavo į varžovų vartus skirtą 9 m baudinį ir „Gaschema“ išsiveržė į priekį. Įsibėgėjus antrajai rungtynių daliai, A. Antanavičiui pavyko atstatyti pusiausvyrą, tačiau labai trumpam laikui. Jau po dviejų minučių L. Korsakas įmušė antrąjį, ir kaip paaiškėjo, lemiamą komandos įvartį (2:1).

Dėl apdovanojimų pirmųjų keturių ekipų dar laukia trečiasis pirmenybių ratas. Visgi, „Vetrolita-ISG“ sustiprino savo trečiąją poziciją, nes sugebėjo palaužti arčiausiai esančius varžovus. Pastarosios ekipos žaidėjas D. Šašmurinas pelnė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje, bet jau pirmąją antrojo kėlinio minutę „Ultros“ žaidėjas A.Pekys sugrąžino intrigą. Baigiantis susitikimui ji dingo, kai vieną po kito „Vetrolita-ISG“ pelnė du įvarčius ir laimėjo mačą 3:1.

Didelės įtakos turnyrinėje lentelėje gali įnešti praleistų rungtynių rezultatas, jei „Ultros“ laimėtų prieš „Viltį“, atsirastų dar didesnė intriga.

Paskutinėse dešimtojo turo rungtynėse susitiko paskutiniąsias dvi vietas užėmusios komandos.“Jonavos policija“ nepaliko jokių šansų „Energijai“ ir juos sutriuškino net 10:0. Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė L.Trijonis, tris – A. Bisigirskas. Būtent šios komandos dukart susitiks dėl 5-6 vietų „Paguodos“ taurei laimėti.

Po šių  rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Viltis 9 8 0 1 35-13 24
2 Gaschema 10 7 1 2 60-26 22
3 Vetrolita-ISG 10 6 1 3 40-29 19
4 Ultros 9 5 0 4 41-36 15
5 Jonavos policija 10 2 0 8 31-50 6
6 Energija 10 0 0 10 14-67 0

Per 29 rungtynes pelnytas 221 įvarčiai (vidutiniškai po 7,62 įvarčio per rungtynes).