Paskelbtas Futbolas

Pirma lyga: FK “Jonava” namuose pralaimėjo trečią kartą iš eilės

Pirmadienis, 12 August 2019 08:52 Parašė

Praėjusią savaitę 2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos čempionate buvo sužaisti 19-ojo turo susitikimai. Trečiąsias rungtynes iš eilės savo aikštelėje rungtyniavo FK „Jonava“ komanda, tačiau savų žiūrovų akivaizdoje taip ir liko be taškų.

Šeštadienį Eisvino Utyros treniruojama ekipa varžėsi su vienais iš lygos lyderių Telšių „Džiugas“ klubu. Per pirmąją pirmojo kėlinio dalį komandos neįstengė kažko sukurti pavojingesnio, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai pamėgino pirmieji pelnyti įvartį.  28 min. neblogą galimybę pasižymėti turėjo atakos smaigalyje atsidūręs Robertas Ratkevičius, bet jo smūgį atrėmė varžovų vartininkas, o 35 min. po Pauliaus Osausko smūgio galva kamuolys atsitrenkė į varžovų vartų skersinį.

Antrasis kėlinys FK „Jonava“ futbolininkams prasidėjo labai nesėkmingai. Jau pirmosiomis antrojo kėlinio sekundėmis svečiai pasinaudojo jonaviečių baudos aikštelėje kilusiu chaosu ir žemaičiai pasiuntė kamuolį į Romo Margelio saugomus vartus.

Po šio pirmojo rungtynių įvarčio, „Džiugo“ futbolininkai didesnį dėmesį ėmė skirti gynybai, o jonaviečiai kėlė ne vieną kampinį, turėjo ne vieną standartinę situaciją. Visgi, visos pastangos buvo nubrauktos 86 min., kai varžovai pasinaudojo dar viena Jonavos futbolininkų klaida gynyboje pelnė antrąjį įvartį.

Telšių ekipą iki pergalės skyrė dešimt minučių, nes teisėjas dar pridėjo keturias minutes. Aišku, po praleisto įvarčio, jonaviečiai rankų nenuleido jau per pridėtą laiką, antrajame kėlinyje aikštelėje pasirodęs Laurynas Stonkus sugebėjo sušvelninti atsilikimą, įmušdamas savo septintąjį įvartį čempionate. Aikštės šeimininkai per likusį laiką dar mėgino išgelbėti rungtynes, bet išplėšti lygiąsias nepavyko. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 1:2. Tai buvo trečioji jonaviečių nesėkmė iš eilės ir trečioji savo aikštelėje.

FK „Jonava“ sudėtis – Romas Margelis, Arnas Paura, Gytis Vasylius (nuo 67 min. Deividas Raulinaitis), Džiugas Raudonius, Lukas Pangonis, Artūras Rocys, Leo Chaukinas (nuo 75 min. Laurynas Stonkus), Titas Aukštuolis, Robertas Ratkevičius (nuo 46 min. Kamranas Gulijevas), Paulius Osauskas.

Po šios pergalės „Džiugas“ turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą, o FK „Jonava“ nuo trečiosios vietos atsilieka jau net 11 taškų.

Kiti rezultatai: „Džiugas“- Kauno „Hegelmann Litauen“ (17 turas) 1:1, FC „Kupiškis“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 2:0, Kėdainių „Nevėžis“ – Vilniaus „Riteriai B“ 3:2, „Hegelmann Litauen“ – Mažeikių „Atmosfera“ 5:2, „Vilniaus Vytis“ – Gargždų „Banga“ 3:0, FK „Pakruojis“ – Kretingos „Minija“ 0:6.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

Andrius Lipskis ("Džiugas") 11

Kitame ture FK „Jonava“ komanda nerungtyniaus, nes turėjo žaisti pirmenybėse jau su neegzistuojančia Kauno „Stumbras B“ ekipa. Rugpjūčio 23 d. jonaviečiai Šiauliuose varžysis su FA „Šiauliai“ vienuolike (18.00 val.).