Paskelbtas Futbolas

Rajono futbolo mėgėjai atnaujino varžybas

Pirmadienis, 29 July 2019 08:34 Parašė

Po mėnesio pertraukos atnaujintos Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja šešios komandos. Visgi, ar visos jos baigs varžybas, paaiškės artimiausiu metu, nes „Energijos“ ekipa dukart taip ir nesugebėjo susirinkti į du mačus su „Vilties“ futbolo mėgėjais. Kaip pirmojo rato, taip ir antrojo rato rungtynės tarp šių komandų neįvyko, todėl „Energijai“ įskaityti techniniai pralaimėjimai po 0:3.

Kituose dvejuose susitikimuose komandos pasižymėjo gan nemažu rezultatyvumu. Savo asmenines sąskaitas įvarčiais papildė ir į rezultatyviausiųjų gretas besiveržiantys žaidėjai. Kaip pirmajame rate, taip ir antrajame sau lygių neturėjo „Vetrolita-ISG“ ekipa, kuri ir antrą kartą, tik šįkart didesne persvara, sutriuškino „Jonavos policiją“. Nors pirmoje rungtynių pusėje K. Leonovičiaus ir D. Kulakausko tikslūs smūgiai leido „Vetrolitai-ISG“ išsiveržti į priekį, bet antrajame kėlinyje jų pranašumas tapo akivaizdžiu, kai dar keturis kartus privertė varžovų vartininką išimti kamuolį iš vartų tinklo. Pastarieji laimėjo susitikimą rezultatu 6:0.

Itin atkakli kova vyko tarp „Gaschemos“ ir „Ultros“ ekipų. „Gaschema“ pirmosiose tarpusavio rungtynėse tiesiog nušlavė varžovus(9:2), bet šįkart tarp futbolo mėgėjų užvirė tikra kova ir nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis mačo akimirkomis. Dukart B. Spietinis ir L. Korsakas leido „Gaschemai“ dar pirmojoje rungtynių pusėje susikrauti apčiuopiamą persvarą (3:1). Saugiai jaustis neleido vienas „Ultros“ komandos lyderių J. Sosiedkinas, kuris mačo eigoje kelis kartus švelnino atsilikimą. 44 min, o po to ir 48 min., šis žaidėjas įsirašė „hetriką“ bei net išlygino rezultatą. Tačiau jau po minutės D. Kontautas padėjo tašką rezultatyviame susitikime. „Gaschema“ šventė pergalę rezultatu 5:4.

Po šių  rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Viltis 7 7 0 0 29-9 21
2 Gaschema 7 5 1 1 48-17 16
3 Ultros 7 4 0 3 32-31 12
4 Vetrolita-ISG 7 3 1 3 26-23 10
5 Jonavos policija 7 1 0 6 17-38 3
6 Energija 7 0 0 7 10-44 0

Per 21 rungtynes pelnytas 162 įvarčiai (vidutiniškai po 7,71 įvarčio per rungtynes).

Statistika

1. 18. „Energija“ – „Viltis“ 0:3 (be žaidimo)
  2. 19. „Viltis“ – „Energija“ 3:0 (be žaidimo)
  3. 20. „Vetrolita-ISG“ – „Jonavos policija“ 6:0 (2:0)

07 22 KKSC stadiono dirbtinė dangos aikštė. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 5 min. K. Leonovičius, 23 min. D. Kulakauskas, 27 min. E. Savickas, 32 min. M. Legačinskas, 40 ir 45 min. D. Šašmurinas.

Įspėtas: 47 min. K. Leonovičius  („Vetrolita-ISG“).

1. 21. „Gaschema“ – „Ultros“ 5:4 (3:1)

07 22 KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 1 min. L. Korsakas 1:0, 4 min. B. Spietinis 2:0, 8 min. J. Sosiedkinas 2:1, 20 min. B. Spietinis 3:1, 32 min. D. Vaičiuška 3:2, 41 min. G. Janonis 4:2, 44 min. J. Sosiedkinas 4:3, 48 min. J. Sosiedkinas 4:4, 49 min. D. Kontautas 5:4.

25 min. G. Janonis („Gaschema“) nerealizavo 9 m baudinio.

Varžybų tvarkaraštis (organizatoriai pasilieka teisę keisti tvarkaraštį)