Po pertraukos atnaujinamos rajono futbolo pirmenybės

Pirmadienis, 15 July 2019 08:43 Parašė

Po mėnesio pertraukos vėl bus atnaujintos Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybės, kuriose šiemet varžosi 6 komandos. Užtikrintai tarp jų rungtyniauja „Viltis“, laimėjusi visas penkerias rungtynes. Pastaroji komanda su „Energija“ dar nepradėjo antrojo rato. Tuo tarpu kitos keturios ekipos jau spėjo iki pertraukos pradėti ir antrąjį ratą.

Iki šiol komandos žaidė gan rezultatyviai ir tai įtakojo solidžios pajėgesnių ekipų pergalės.

Po jau įvykusių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Viltis 5 5 0 0 23-9 15
2 Gaschema 6 4 1 1 43-13 13
3 Ultros 6 4 0 2 28-26 12
4 Vetrolita-ISG 6 2 1 3 20-23 7
5 Jonavos policija 6 1 0 5 17-32 3
6 Energija 5 0 0 5 10-38 0

Per 17 rungtynių pelnytas 141 įvartis (vidutiniškai po 8,29 įvarčio per rungtynes).