Paskelbtas Renginiai

Jonavoje vyko moksleiviams skirtas renginys „Kartu smagiau“

Penktadienis, 28 June 2019 08:55 Parašė 

Jonavoje esančiame Ramybes skvere policijos pareigūnai kartu su socialiniais partneriais organizavo renginį „Kartu smagiau!“. Iš įvairių Jonavos miesto ir rajono mokyklų atvykę 14 - 17 metų moksleiviai, turėjo puikią galimybę ne tik smagiai ir įdomiai praleisti laiką, bet taip pat iš arčiau susipažinti su šio miesto policijos komisariato viršininku, miesto meru ir kitais garbiais svečiais.

Renginyje iš viso dalyvavo aštuonios moksleivių komandos, tiesa visas jas sudarė ne tik moksleiviai, į kiekvienos komandos sudėtį buvo įtraukti ir svarbūs organizuoto renginio svečiai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Šarūnas Martinkėnas, Jonavos miesto meras Mindaugas Sinkevičius, Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Kuliešius, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko štabo S2/S3 skyriaus planavimo poskyrio viršininkas kapitonas Ernestas Savickas, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, tarybos narys Erlandas Andrejevas bei tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė ir socialinė pedagogė Vaida Jakuitienė.

Užduotis, kurias renginyje turėjo įvykdyti komandos buvo išties nelengvos, teko ne tik pajudėti, bet taip pat parodyti ir turimas teorines žinias. Užduotis rengę kariškiai, ugniagesiai, visuomenės sveikatos biuro specialistai, pareigūnai bei psichologai tikrai pasistengė, sugalvojo ne tik įdomias, bet ir naudingas užduotis. Vienoje jų moksleiviai, skubiai apsirengę priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojų uniformas, vėliau turėjo galimybę išbandyti ir kokia stipri vandens srovė bėga iš gaisrinės žarnos. Visuomenės sveikatos biuro specialistų užduotyje komandos nariai turėjo pademonstruoti, kaip greitai ir kokybiškai suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, kuriam neva stipriai sužalota koja.

Šiomis keliomis užduotimis renginys tikrai nesibaigė, moksleiviai turėjo įvykdyti dar ne vieną užduotį tam, jog laimėtų. Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, jog daugiausiai taškų surinko ir laimėjo Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcinio centro moksleivių komanda. Tačiau iš renginio niekas negrįžo tuščiomis, visos komandos gavo smulkias dovanėles.

„Džiugu, kad komandose nebuvo išskirtinių, tą dieną visi jautėsi lygiaverčiais, ryškiais, svarbiais. Rungtys, žaidimai, linksmybės ir nuoširdus bendravimas sukūrė vienybę. Viliamės, kad nauji patyrimai dar ilgai išliks paauglių širdyse“, - po renginio kalbėjo Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnė.

Policijos inf.

Web Analytics