Paskelbtas Futbolas

Lyderių dvikovoje taškų nepraradusios „Vilties“ komandos pergalė

Pirmadienis, 17 June 2019 08:37 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse į pabaigą artėja pirmasis ratas. Šiame rate liko nesužaistas tik mačas tarp „Vilties“ ir „Energijos“ komandų. Penktajame ture komandos nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, bet įvyko lyderių dvikova, kurioje susitiko „Vilties“ ir, pastaruoju metu stringanti, „Gaschemos“ komandos.

Po šio susitikimo liko vienintelė komanda, vis dar nepraradusi nei vieno taško. Taip pergalingai rungtyniauja „Viltis“, nors mače su „Gaschema“ jiems teko dukart vytis varžovus. D. Šichranovo įvartis leido gaschemiečiams pirmauti ir nors R. Fiodorovas atstatė pusiausvyrą, bet po minutės B. Padvaiskas vėl išvedė „Gaschemą“ į priekį. Visgi, įsibėgėjus antrajam kėliniui, savo sukurtas progas įstengė realizuoti „Vilties“ žaidėjai. Iš pradžių M. Stankevičius išlygino rezultatą, o V. Nutautas pelnė, kaip parodė vėlesni įvykiai, pergalingą įvartį ir „Viltis“ laimėjusi rungtynes rezultatu 3:2, tapo vienintele taškų nepraradusia ekipa.

Savo pirmųjų taškų vis dar ieškantys „Energijos“ futbolo mėgėjai turėjo galimybę įsirašyti bent tašką susitikime su „Jonavos policija“. Nors po pirmojo kėlinio atrodė, kad mače jau viskas aišku, nes policijos pareigūnai jau pirmavo 3:0. Per kelias minutes energetikų žaidėju D. Sogrinui pavyko vieną po kito pelnyti du įvarčius ir sugrąžino intrigą. Tačiau baigiantis rungtynėms M. Ladauskas įsirašė antrąjį tikslų smūgį ir „Jonavos policija“ šventė pirmąją pergalę bei įsirašė pirmuosius tašku.

Gan įdomiai prasidėjo dar vienas susitikimas, kurio pradžioje per pirmas penkias minutes K. Leonovičius dukart pasiuntė kamuolį į „Ultros“ ekipos vartus. „Vetrolita-ISG“ išsiveržė į priekį 2:0. Tačiau labai greitai gavę tokio šalto dušo, „Ultros“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje atsigriebė ir 17 min. patys jau buvo priekyje 3:2. Po pertraukos jie dar pridėjo tris įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:2. Nugalėtojams po du įvarčius įmušė R. Drobina ir J. Sosiedkinas.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Viltis 4 4 0 0 20-8 12
2 Gaschema 5 3 1 1 33-13 10
3 Ultros 5 3 0 2 22-22 9
4 Vetrolita-ISG 5 2 1 2 19-20 7
5 Jonavos policija 5 1 0 4 13-26 3
6 Energija 4 0 0 4 10-28 0

Per 14 rungtynių pelnyti 117 įvarčių (vidutiniškai po 8,36 įvarčio per rungtynes).