„Lietava“ sieks pergalių

Pirmadienis, 17 June 2019 08:24 Parašė

2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF trečiosios lygos čempionate tęsiasi kvos įvairiuose regionuose. Savo susitikimus toliau žaidžia ir naujai sudarytose Kauno ir Marijampolės apskričių futbolo federacijų organizuotose pirmenybėse.

Šiose pirmenybėse rungtyniauja šešios komandos, tarp kurių pergalių siekia Jonavos „Lietava“. Visgi, paskutinės jonaviečių rungtynės savoje aikštelėje susiklostė ne itin sėkmingai. Jau dabar pirmenybėse išryškėjo aiškus lyderis. Tai FK „Kėdainiai“ ekipa, kuri toliau nebarsto taškų.

Būtent su kėdainiečiais namuose rungtyniavo „Lietavos“ futbolininkai. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai taip ir nepavyko pasižymėti, tačiau po pertraukos palijo įvarčiais. Savo dominavimą pirmenybėse įrodė svečiai, kurie vieną po kito sumušė du įvarčius.

Nors labai greitai Jonavos komandos futbolo mėgėjui Matui Legačinskui pavyko nuginkluoti svečių vartininką, bet iškovoti bent tašką ir atimti juos iš kėdainiečių nepavyko. Besibaigiant mačui pastarieji pelnė ir trečiąjį įvartį bei šventė pergalę rezultatu 1:3.

„Lietava“ sudėtis – Justas Ulickas, Darius Regelskis, Gytis Janonis, Martynas Stankevičius, Aurimas Mockus, Dangiras Paulikas, Deividas Kulakauskas, Matas Legačinskas, Karolis Leonovičius, Albertas Ramonas, Denisas Šichranovas; Benas Padvaiskas, Ruslanas Fiodorovas, Jonas Sosiedkinas.

Įvyko ir nemažas skaičius kitų susitikimų: FK „Kazlų Rūda“ – Šakių SMK „Sparta-Nadruvis“ 4:2, FK „Kėdainiai“ – Kauno „Tauras-Primaline“ 4:3, „Tauras-Primaline“ – Šturmas“ 2:1, SMK „Sparta-Nadruvis“ - FK „Kėdainiai“ 2:3.

Po šių rungtinų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

5 Martynas Vaitkus (FK "Kėdainiai") 4

Birželio 23 d., sekmadienį, KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštelėje „Lietava“ susitiks su Šakių SMK „Sparta-Nadruvis“ vienuolike. Rungtynių pradžia 12.00 val.