Dziudo klubo “Budoka” bronzinis savaitgalis

Pirmadienis, 10 June 2019 08:38 Parašė

Neseniai dziudo klubo sportininkai dalyvavo "IV TRADITINONAL JUDO TOURNAMENT" Kaliningrade, kuris klubo sportininkams buvo ypač sėkmingas. Turnyre dalyvavo 750 sportininkų iš 7 šalių.

Pirmąją turnyro dieną kovojo sportininkai iki 10 metų ir iškovojo 3 bronzos medalius. Juos pelnė Rokas Juknys (26 kg), Einoras Cibulskas (28 kg) ir Justinas Veiveris (+42 kg).  Reinas Slavinskas (34 kg) užėmė 5 vietą.

Antrąją turnyro dieną  amžiaus grupėje iki 12 metų taip pat iškovojo 3 bronzinius medalius. Jais pasidabino Rokas Juknys (26 kg), Martas Balsevičius (32 kg), Danila Smirnovas (34 kg). Penktos vietos atiteko Justei Užkurytei ir Einorui Cibulskui.

Varžybų organizatoriai, specialų prizą įteikė Rokui Jukniui, kuris dalyvaudamas turnyre savo amžiaus grupėje ir varžydamas su vyresniais sportininkais iškovojo du bronzos medalius.