Pirmaujanti „Gaschema“ barstė taškus

Pirmadienis, 10 June 2019 08:32 Parašė

Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse iki šiol nepraradę nei vieno taško yra „Vilties“ komanda, tačiau pastaroji yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei vis dar pirmaujanti „Gaschema“.

Būtent „Gaschema“ turėjo galimybė dar labiau padidinti atotrūkį nuo persekiotojų. Tačiau mače su „Vetrolita-ISG“ patiems teko pasistengti, kad išvengti nesėkmės. Šiame sezone buvo užfiksuotos pirmosios lygiosios. Nors „Gaschema“ futbolininkai pirmieji įmušė įvartį (Š. Gaišys), bet vėliau atėjo laikas banguotam ir rezultatyviam žaidimui. Tik prasidėjus antrajam kėliniui jau priekyje buvo „Vetrolitos-ISG“ futbolininkai, bet labai greitai pirmenybių lyderiai dviem tiksliais smūgiais vėl susigrąžino minimalų pranašumą. Intriga susitikime užvirė 45-46 minutėmis, kai per tokį trumpą laiką buvo pelnyti net trys įvarčiai. K. Leonovičius išlygino rezultatą, o M. Legačinsko įvartis jau galėjo atnešti „Vetrolitai-ISG“ pergalę. Visgi, pasidžiaugt ilgi neteko, nes po kelių akimirkų B. Spietinis išlygino rezultatą ir tai buvo galutinis mačo rezultatas (4:4).

„Gaschemą“ turnyrinėje lentelėje toliau vejasi „Viltis“, kuri jau pirmajame kėlinyje prieš „Jonavos policiją“ užsitikrino pergalę. Įpusėjus kėliniui „Viltis“ jau pirmavo 3:0. Antroje žaidimo pusėje policijos futbolininkai surado galimybių ir ne kartą nuginkluoti varžovų vartininką, bet to neužteko ir „Viltis“ laimėjo rungtynes rezultatu 6:3.

Po nesėkmingos sezono pradžios siekia atsitiesti „Ultros“, kurie šįkart neturėjo vargo su „Energija“. Tačiau, nors energetikai pralaimi visas rungtynes, bet šie sugeba ir ne kartą įmušti varžovams įvarčius. Palaipsniui „Ultros“ tik tolo nuo savo varžovų ir besibaigiant susitikimu jie jau pirmavo 6:1. Tik baigiantis mačui energetikams pavyko sušvelninti atsilikimą (3:8). Nugalėtojams po du įvarčius pelnė G. Korsakovas ir J. Sosiedkinas.

Šiame ture per trejas rungtynes buvo pelnyti net 28 įvarčiai.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Gaschema 4 3 1 0 31-10 10
2 Viltis 3 3 0 0 17-6 9
3 Vetrolita-ISG 4 2 1 1 17-14 6
4 Ultros 4 2 0 2 16-20 6
5 Jonavos policija 4 0 0 4 9-24 0
6 Energija 3 0 0 3 8-24 0

Per 11 rungtynių pelnyti 98 įvarčiai (vidutiniškai po 8,91 įvarčio per rungtynes).

Statistika

9. „Viltis“ – „Jonavos policija“ 6:3 (4:1)

06 06 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 8 min. R. Fiodorovas 1:0, 10 min. V. Nutautas 2:0, 14 min. N. Zvicevičius 3:0, 16 min. M. Ladauskas 3:1, 23 min. D. Regelskis 4:1, 40 min. V. Nutautas 5:1, 43 min G. Blaževičius 5:2, 46 min. R. Fiodorovas 6:2, 48 min. E Ruzas 6:3.

10. „Ultros“ – „Energija“ 8:3 (3:0)

06 06 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas M. Ladauskas.

Įvarčiai: 5 min. G. Korsakovas 1:0, 10 min. A. Pekys 2:0, 24 min. G. Korsakovas 3:0, 27 min. D Pocius 3:1, 37 min. J. Sosiedkinas 4:1, 43 min. J. Sosiedkinas 5:1, 44 min. D. Vaičiuška 6:1, 45 min. D. Auga 6:2, 47 min. I. Stalioraitis 7:2, 48 min. R. Drobina 8:2, 50 min. D. Sogrinas 8:3.

11. „Gaschema“ – „Vetrolita-ISG“ 4:4 (1:1)

Įvarčiai: 14 min. Š. Gaišys 1:0, 20 min. M. Legačinskas 1:1, 27 min. K. Micikevičius 1:2, 28 min. G. Janonis 2:2, 33 min. A. Ramonas 3:2, 45 min. K. Leonovičius 3:3, 46 min. M. Legačinskas 3:4, 46 min B. Spietinis 4:4.

Varžybų tvarkaraštis (organizatoriai pasilieka teisę keisti tvarkaraštį)