Lyderių trejetas pergalėmis sustiprino pozicijas

Pirmadienis, 03 June 2019 08:54 Parašė

Pirmadienio vakarą Kūno kultūros ir sporto centro dirbtinės dangos aikštelėje sužaisti trys Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybių susitikimai. Visas tris rungtynes laimėjo turnyrinės lentelės priekyje esančios ekipos.

Savo pirmaujančias pozicijas dar labiau sustiprino „Gaschema“, kur muša labai daug įvarčių ir triuškina savo varžovus. Šįkart gaschemiečiai varžėsi su „Jonavos policija“ futbolo mėgėjais. Jau pirmąją mačo minutę B. Spietinis įspėjo varžovus, kad jo komanda vėl pasiruošusi atseikėti savo varžovams gausybę įvarčių. Aišku, policijos žaidėjai per labai trumpą laiką įstengė atstatyti pusiausvyrą. Tačiau, kaip parodė vėlesni įvykiai, „Gaschemos“ žaidėjai įsibėgėjus pirmajai rungtynių pusei ėmė tolti ir 34 min. jau buvo pelnę septynis įvarčius. Nors varžovams pavyko dar kartą sušvelninti rezultatą, bet „Gaschema“ laimėjo gan solidžiu rezultatu 7:2. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė rezultatyviausiais pirmenybių žaidėjais tapę B. Spietinis bei G. Janonis.

Savo nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė ir „Viltis“, kuri neturėjo didesnio vargo su šiemet gan silpnai rungtyniaujančiais „Ultros“ futbolininkais. „Vilties“ gretose sunkiai sulaikomas buvo A. Joskaudas, į savo sąskaitą įsirašęs „hetriką“. Tik paskutinę rungtynių minutę jų varžovams pavyko įmušti bent paguodos įvartį. „Viltis“ laimėjo antras rungtynes iš eilės, šįkart rezultatu 6:1.

Iš turnyrinės lentelės dugno mėginantys išlipti ir pirmuosius savo taškus siekiantys įsirašyti „Energijos“ futbolo mėgėjai surado galimybę į „Vetrolita-SG“ vartus įmušti tris įvarčius, tačiau dauguma buvo, kai jų varžovai jau buvo atitolę (4:1). Šiame mače dar vienam žaidėjui pavyko pasižymėti „hetriku“. „Vetrolita-ISG“ gretose tris įvarčius pelnė K. Leonovičius ir jo atstovaujama komanda šventė pergalę rezultatu 5:3.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

Statistika

6. „Gaschema“ – „Jonavos policija“ 7:2 (4:1)

05 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 1 min. B. Spietinis 1:0, 4 min. G. Blaževičius 1:1, 14 min. Š. Sabatauskas 2:1, 15 min. D. Šichranovas 3:1, 25 min. G. Janonis 4:1, 28 min. G. Janonis 5:1, 29 min. B. Spietinis 6:1, 34 min. D. Ruckis 7:1, 37 min. L. Trijonis 7:2.

7. „Energija“ – „Vetrolita-ISG“ 3:5 (1:3)

05 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 2 min. K. Leonovičius 0:1, 6 min. M. Legačinskas 0:2, 21 min. D. Sogrinas 1:2, 23 min. K. Leonovičius 1:3, 33 min. K. Leonovičius 1:4, 41 min. D. Pocius 2:4, 42 min. D. Kulakauskas 2:5, 47 min. A.  Šleževičius 3:5.

Įspėtas: 32 min. G.Bartošius („Vetrolita-ISG“).

8. „Ultros“ – „Viltis“ 1:6 (0:3)

05 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas M. Ladauskas.

Įvarčiai: 5 min. M. Stankevičius 0:1, 15 min. A. Joskaudas 0:2, 23 min. R. Fiodorovas 0:3, 29 min. A. Joskaudas 0:4, 35 min. J. Medvedevas 0:5, 46 min. A. Joskaudas 0:6, 49 min. G. Korsakovas 1:6.

Varžybų tvarkaraštis (organizatoriai pasilieka teisę keisti tvarkaraštį)