Spausdinti šį puslapį
Paskelbtas Futbolas

Su Kazlų Rūdos komanda - taškas

Pirmadienis, 20 May 2019 08:28 Parašė

2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos bendrosiose Kauno ir Marijampolės apskričių futbolo pirmenybėse savo antrąsias rungtynes sužaidė Jonavos „Lietava“. Kūno kultūros ir sporto centro stadiono dirbtinės dangos aikštelėje jonaviečiai susitiko su FK „Kazlų Rūda“ vienuolike.

Tai buvo antrosios Jonavos komandos rungtynės savoje aikštelėje. Visgi, šįkart įsirašyti visų trijų taškų taip ir nepavyko, nors mačo eigoje aikštelės šeimininkai turėjo dviejų įvarčių persvarą. Be to, susitikime jonaviečiai užsidirbo nemažą skaičių geltonų korelių.

Įsibėgėjus pirmajam kėliniui, 30 min. Karolis Leonovičius išvedė „Lietavą“ į priekį, o 71 min. Skirmanto Malinausko įvartis suteikė galimybę jonaviečiams įsirašyt ir antrąją pergalę šiame sezone. Rungtynių pabaigoje atsitiko blogiausia, kai nepavyko apsiginti nuo varžovų atakų.

78 min. Ignas Raštutis sušvelnino rezultatą, o jau paskutinę mačo minutę šis futbolininkas pelnė dar vieną įvartį ir išlygino rungtynių rezultatą. „Lietava“ rungtynes baigė taikiu rezultatu 2:2 (1:0).

„Lietava“ sudėtis – Tomas Makauskas, Aurimas Mockus, Martynas Stankevičius, Darius Regelskis, Dangiras Paulikas, Paulius Kvedaravičius, Skirmantas Malinauskas, Dominykas Vikanis, Ruslanas Fiodorovas, Denisas Šichranovas, Karolis Leonovičius; Justas Ulickas, Modestas Gabulas, Egidijus Pašukevičius, Gytis Janonis, Darius Suslavičius, Paulius Vizbaras, Ignas Keliauskas.

FK „Kazlų Rūda“ per savaitę sužaidė ir dar vienas rungtynes, kai savo aikštelėje 4:1 įveikė Kauno „Tauras-Primaline“ ekipą. Be to, FK „Kėdainiai“ Kaune 3:1 pranoko „Šturmo“ komandą.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 FK "Kėdainiai" 2 2 0 0 10-6 6
2 FK "Kazlų Rūda" 2 1 1 0 6-3 4
3 "Lietava" 2 1 1 0 6-4 4
4 "Šturmas" 3 1 0 2 7-9 3
5 SMK "Sparta-Nadruvis" 1 0 0 1 2-4 0
6 "Tauras-Primaline" 3 0 0 2 6-11 0

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja Lukas Berednikovas (FK „Kėdainiai“), pelnęs 5, Ignas Raštutis (FK „Kazlų Rūda“) ir Andrius Skorupskas (FK „Kėdainiai“) – po 4 įvarčius.